کد خبر: 66059 A

شروین حاجی پور، ترانه برای ...

همشهری اطلاعاتی درباره وضعیت شروین حاجی پور، خواننده ترانه برای ... که چندی روزی ست در بازداشت به سر می برد منتشر کرده است.

ایران آرت: همشهری رسانه شهرداری تهران نوشته است: شروین حاجی‌پور برخلاف ادعاهای مطرح‌شده توسط رسانه‌های مخالف، عصر پنجشنبه هفتم مهرماه توسط پلیس فتا با او تماس می‌گیرند و از او می‌خواهند تا برای توضیحاتی خود را معرفی کند.

به گزارش همشهری آنلاین، شروین‌حاجی‌پور طی روزهای اخیر به کلمه رمزی برای رسانه‌های معاند و جریان برانداز تبدیل شده است. خواننده جوانی که با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید، به شهرت زیادی رسید و حالا واکنش او به اعتراضات اخیر، به اهرمی در جهت بهره‌برداری‌های غیراخلاقی رسانه‌های معاند و برانداز تبدیل شده است.

طبق اطلاعاتی که این رسانه‌های خارج‌نشین راجع به حاجی‌پور به مردم داده‌اند، نیروهای امنیتی، با یورش به خانه این هنرمند شمالی، او را بازداشت کرده و بدون ارائه هیچ توضیحی، وی را به تهران و زندان اوین منتقل کرده‌اند.

اما حالا  با روشن شدن ابعاد این اتفاق و طبق تائید خانواده حاجی‌پور، پلیس فتا به‌ واسطه انتشار قطعه‌ای از این خواننده در فضای مجازی، عصر پنجشنبه هفتم مهرماه با او تماس می‌گیرند و از او می‌خواهند تا خود را به پلیس فتای ساری معرفی کند.

شروین با پای خود به پلیس فتای سازی رفته و در آنجا توضیحاتی راجع به آخرین کار خود یعنی قطعه «برای» می‌دهد.

این خواننده جوان، ساعاتی قبل با مادر خود تماس گرفته و اعلام می‌کند که در ساری است و نگران او نباشند.

خانواده این خانواده جوان از مردم خواسته‌اند تا بی‌توجه به بازی رسانه‌های معاند، آخرین اخبار را از خود آنها جویا شوند و با پیگیری اخبار دروغ، به حواشی این موضوع دامن نزنند.

( پایان مطلب همشهری آنلاین. )

در عین حال امیر رئیسیان وکیل مطلع از پرونده این خواننده اعلام کرد: شروین حاجی‌پور در بازداشتگاه اطلاعات ساری است و روز شنبه با خانواده‌اش تماس گرفته است.

به گزارش اعتمادآنلاین، امیر رئیسیان، وکیل مطلع از پرونده شروین حاجی‌پور، در توییتی با اشاره به استوری خواهر او در مورد آخرین وضعیت این خواننده نوشت: ‌‎شروین حاجی‌پور با قرار بازداشتی که دادسرای ساری صادر کرده در بازداشتگاه اداره اطلاعات ساری است و دیروز (شنبه) از همانجا با خانواده تماس کوتاهی گرفته است.

و این هم پیامی که کمند، خواهر شروین حاجی پور منتشر کرد:

شروین حاجی پور

 

شروین حاجی پور ترانه برای ... کمند حاجی پور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین