کد خبر: 66372 A

جنیفر لوپز، بن افلک

در مصاحبه اخیر جی لو در مجله ووگ (Vogue)، او توضیح داد که با وجود روابط عاشقانه‌ آنها فارق از شکل سنتی مرسوم، ازدواج آنها نیز یک رابطه مدرن است و اعلام کرد که او مفتخر است که نام خانوادگی شوهرش را برگزیده و این حرکت را قدرت بخش می‌داند.

ایران آرت: جنیفر لوپز ۵۳ ساله در ماه جولای با بن افلک در لاس وگاس ازدواج کرد و در ماه بعدش آنها یک جشن عروسی مجلل سه روزه در ملک ۸.۹ میلیون دلاری شوهر جدیدش در جورجیا برگزار کردند. یک داستان عاشقانه از زوجی که به عنوان بنیفر شناخته می‌شدند و دو دهه پس از اولین نامزدی ناموفق خود، دوباره عشق خود را احیا کردند.

در مصاحبه اخیر جی لو در مجله ووگ (Vogue)، او توضیح داد که با وجود روابط عاشقانه آنها فارق از شکل سنتی مرسوم، ازدواج آنها نیز یک رابطه مدرن است و اعلام کرد که او مفتخر است که نام خانوادگی شوهرش را برگزیده و این حرکت را قدرت بخش می داند.

او توضیح داد: «مردم هنوز هم به من می‌گویند جنیفر لوپز. اما نام قانونی من خانم افلک خواهد بود زیرا ما به هم پیوسته ایم. ما زن و شوهر هستیم و من به این افتخار می کنم. من خیلی کنترل زندگی و سرنوشت خودم را در دست دارم و به عنوان یک زن و یک انسان، احساس قدرت می کنم. من درک می کنم که مردم چه احساسی نسبت به این انتخاب من دارند و اشکالی ندارد. اما اگر می خواهید بدانید که من در مورد آن چه احساسی دارم، فقط احساس می کنم عاشقانه است.»

 

06-26-1024x536

 

به گزارش روزیاتو، این زوج، اولین بار بین سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ با هم آشنا شدند و در طول وقفه ۲۰ ساله‌شان، بن با جنیفر گارنر ازدواج کرد. جنیفر نیز، در سال ۲۰۰۵ با مارک آنتونی ازدواج کرد. اما هر دو ازدواج به جدایی رسید. علیرغم اینکه این زوج، در ارتباطشان با فراز و نشیب های بسیار و یک وقفه ۲۰ ساله روبرو شدند، جنیفر اصرار دارد که از ماجرای عشق نامتعارفشان پشیمان نیست.

او با انعکاس روزهای اول رابطه عاشقانه خود گفت: «آن زمان ما خیلی جوان و عاشق بودیم، واقعاً خیلی بی خیال، بدون بچه و هیچ وابستگی. ما فقط داشتیم زندگی می کردیم. به نظر نمی رسید که نیازی به پنهان شدن از کسی داشته باشیم یا اینکه محتاط باشیم. اما معلوم شد که همین غفلت، دردسر ساز شد. چیزهای زیادی در پشت پرده وجود داشت. مردم نمی خواستند ما با هم باشیم، مردم فکر می کردند که من فرد مناسبی برای او نیستم. واقعاً کاش می توانستم بیشتر بگویم. من قبلا اینطور بودم من اینطوری هستم. اما تجربه شد.»

 

01-36

با این حال، او اعتراف کرد که در ابتدا در مورد احیای مجدد رابطه قدیمی خود تردید داشت و اعتراف کرد: «فکر می کردم آیا عشقی وجود دارد؟ آیا واقعی است؟»

جنیفر توضیح داد: «ما یکدیگر را گم کردیم و دوباره پیدا کردیم. تنها چیزی که ما همیشه می‌خواستیم این بود که به نوعی به جایی از آرامش در زندگی‌مان برسیم که آن عشقی را که در جوانی تجربه کرده بودیم، احساس کنیم و فکر می‌کردیم که آیا می‌توانیم دوباره آن را داشته باشیم.»

 

بن افلک جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین