کد خبر: 66868 A

سلن دیون

چرا سلن دیون از فهرست ۲۰۰ خواننده برتر تاریخ حذف شد؟

چرا سلن دیون از فهرست ۲۰۰ خواننده برتر تاریخ حذف شد؟

سلن دیون در طی چهار دهه گذشته برنده پنج جایزه گرمی، شش جایزه AMA، هفت جایزه بیلبورد، ۱۲ جایزه جهانی موسیقی، ۲۰ جایزه JUNO شده است.

ایران آرت: رولینگ استون در سال ۲۰۰۸، لیست ۱۰۰ نفره‌ای از خواننده‌های برتر تمام دوران را منتشر کرد که نام سلین دیون در میان آنها قرار داشت؛ اما در بروز رسانی اخیر این لیست که نام ۲۰۰ خواننده را به عنوان خواننده‌های برتر تمام دوران منتشر کرده است، نام سلین دیون از این لیست خارج شده است.

طرفداران سلین دیون نسبت به حذف او از این لیست واکنش نشان دادند و در این میان اکثر کارشناسان نام برخی اسامی موجود در این لیست را به عنوان خوانندگانی که صدای بهتری نسبت به او ندارند را ذکر کردند.

این اسامی شامل بسیاری از خوانندگان راک مانند آزی آزبورن، گلن دانتزیگ، کرت کوبین، بروس اسپرینگستین، میک جَگِر، جان فوگرتی، پتی اسمیت، کریسی هایند، راجر دالتری، کورتنی لاو و جو استرامر است.

به علاوه، بدیهی است که آهنگسازانی مانند لئونارد کوهن، باب دیلن ، لو رید و جانی کش، بیشتر به نگرش و سبک شاعرانه منحصر به فرد در اجرای آوازها و اشعارشان شناخته می شوند.

به گزارش روزیاتو، منتقدان همچنین علیه بسیاری از ستارگان پاپ از جمله لیدی گاگا، تیلور سویفت، آشر، سلنا، The Weeknd و جرج مایکل بحث کردند.

وقتی رولینگ استون برای اولین بار فهرست ۱۰۰ خواننده برتر خود را در سال ۲۰۰۸ منتشر کرد، روزنامه‌نگاران از یک فرآیند رای‌گیری دقیق استفاده کردند که شامل نظرات موسیقی‌دانان معروف بود که به سمت راک کلاسیک و خوانندگان دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ گرایش داشت.

این نسخه به روز شده توسط کارکنان انتشارات و مشارکت کنندگان کلیدی انجام شده و به سمت ۱۰۰ سال گذشته موسیقی محبوب گرایش پیدا کرده است. علاوه بر آن رولینگ استون تاکید داشت که این لیست بهترین خواننده هاست، نه فهرست بهترین صداها.

دیون در طی چهار دهه گذشته برنده پنج جایزه گرمی، شش جایزه AMA، هفت جایزه بیلبورد، ۱۲ جایزه جهانی موسیقی، ۲۰ جایزه JUNO شده است.

 

سلن دیون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین