کد خبر: 66871 A

کیم کارداشیان، کانیه وست

کیم کارداشیان: بچه بزرگ کردن با کانیه وست سخت است

کیم کارداشیان: بچه بزرگ کردن با کانیه وست سخت است

کیم کارداشیان: بچه بزرگ کردن با کانیه وست «سخت» است.کارداشیان و این خواننده رپ ۴۵ ساله رپ چهار فرزند دارند.

ایران آرت: کیم کارداشیان در قسمت روز دوشنبه پادکست آی‌آرال (IRL) انجی مارتینز گفت بچه بزرگ کردن همراه وست، که نامش را به‌شکل قانونی به «یه» (Ye) تغییر داده، «واقعا سخت» است.

کارداشیان گفت: «من بهترین پدر دنیا و بهترین خاطره‌ها را داشتم و بزرگ‌ترین تجربه‌ها را کسب کردم، و تنها چیزی که برای بچه‌هایم می‌خواهم این است مادام که امکانش هست آن‌ها هم همین‌ چیزها را داشته باشند.»

او در ادامه افزود: «من برایشان این‌ها را می‌خواستم. اگر آن‌ها از چیزهایی که گفته می‌شود یا اتفاق‌هایی که در جهان می‌افتد خبر ندارند، چرا من باید این انرژی را برایشان بیاورم؟ این واقعا از دشواری‌های بزرگ شدن است و آن‌ها آمادگی مقابله با آن را ندارند.»

به گزارش ایندیپندنت، کارداشیان گفت خود را برای روزی که فرزندانش از او درباره حاشیه‌های پدرشان سوال کنند «آماده» خواهد کرد.

او به انجی مارتینز، مجری برنامه، گفت: «یک روز بچه‌هایم از من تشکر می‌کنند که این‌جا نشسته‌ام و با اینکه می‌توانستم به پدرشان حمله کنم، این کار را نکردم. کلی حرف‌های مزخرف.»

«آن‌ها از من تشکر خواهند کرد و من هرچه را که بخواهند بدانند خصوصی به آن‌ها می‌گویم. دیگر درست نیست که مداخله کنم و چیزی بگویم.»

با این حال، ستاره برنامه «کارداشیان‌ها» اعتراف کرد که «همه چیز به مو بند است».

کارداشیان گفت:«قطعا از [یه] محافظت کردم و همچنان مقابل بچه‌هایم به‌خاطر بچه‌هایم از او محافظت خواهم کرد. در خانه من، بچه‌هایم از اتفاق‌های دنیای بیرون چیزی نمی‌دانند... اوضاع من به مویی بند است.»

«می‌دانم خیلی نزدیکم که این‌طور نشود. اما همچنان دارد به آن سمت می‌رود، تا وقتی که بتوانم تا آخر دنیا از او محافظت خواهم کرد.»

ماه گذشته طلاق کارداشیان و یه قطعی شد.

 

کیم کارداشیان کانیه وست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین