کد خبر: 66950 A

مارگو رابی، کیت بلانشت

مارگو رابی کیت بلانشت را شگفت‌زده کرد

مارگو رابی کیت بلانشت را شگفت‌زده کرد

کیت بلانشت، شانس اصلی کسب اسکار بهترین بازیگر زن سال ۲۰۲۳، از علاقه مارگو رابی به موسیقی هوی متال گیج و سردرگم شد.

ایران آرت: کیت بلانشت که در فیلم «تار» (Tar) نقش یک رهبر ارکستر را بازی کرده، در برنامه «گراهام نورتن» (The Graham Norton Show) از علاقه «مارگو رابی» به موسیقی هوی متال گیج و سردرگم شد.

نورتن در این برنامه از رابی در مورد سال‌های نوجوانی او می‌پرسد و اینکه آیا به گاث علاقه داشته است یا نه. رابی می‌گوید سبک زندگی او چیزی بین گاث و ایمو بوده هرچند «فقط به موسیقی هوی متال» گوش می‌داده است. او اضافه می‌کند که موهای خود را به رنگ سیاه درمی‌آورده و با تیغ آن را کوتاه می‌کرده است. با این حال بلانشت فقط از بخش علاقه رابی به متال شگفت‌زده می‌شود.

بلانشت می‌پرسد: «آیا کسی موسیقی هوی متال دوست دارد؟ آیا چیزی بود که واقعاً دوست داشتی؟» رابی پاسخ می‌دهد که هنوز هم این موسیقی را دوست دارد. بلانشت سپس گامی فراتر می‌گذارد: «ماشین‌های غول‌آسا (Monster Trucks) و این‌جور چیزها را هم دوست داری؟»

به گزارش ۳۰نما، رابی سپس به یاد می‌آورد که در سال‌های گذشته وقتی در سریال «همسایه‌ها» (Neighbours) استرالیا نقش‌آفرینی می‌کرده، به یکی از کنسرت‌های «اسلیپنات» (Slipknot) رفته و با واکنش گرم مردم روبرو شده است.

رابی به تازگی در فیلم «بابل» (Babylon)‌ «دیمین شزل» نقش بازیگری جویای نام در دوران فیلم‌های صامت هالیوود را مقابل «برد پیت» بازی کرده است.

 

کیت بلانشت مارگو رابی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین