کد خبر: 66969 A

امید جهان، تعطیلی کنسرت ها

امید جهان بی سر و صدا کنسرت برگزار کرد/ طلسم اجراها می‌شکند؟

امید جهان بی سر و صدا کنسرت برگزار کرد/ طلسم اجراها می‌شکند؟

امید جهان از خوانندگان موسیقی پاپ ایران در حالی شامگاه روز دوشنبه بیست و ششم دی‌ماه روی صحنه رفت که تبلیغات خاصی برای برگزاری این کنسرت انجام نشده بود. خبرگزاری مهر این سوال را مطرح کرده است که پس از این اجرا آیا طی روزهای آینده طلسم برگزار نشدن کنسرت‌ها در ۴ ماه اخیر شکسته خواهد شد یا نه؟

ایران آرت: خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی نوشت: در هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، امید جهان با همراهی نوازندگان موسیقی نواحی به روی صحنه رفت.

امید جهان در این کنسرت قطعاتی از موسیقی محلی و اقوام را اجرا کرد که بیشترین قطعات این کنسرت از موسیقی جنوب کشور بود.

عادل دریس یاری (نی انبان)، اسماعیل آزاد (کیبورد)، کیارش سخایی (درام)، حمزه مقدم (تومبا)، محمدرضا مقدم (ضرب وتمپو)، مصطفی دولتی و محمدرضا بهروز (گیتار)، مهدی محبی (ویلن)، وحید بحرینی ( سازهای کوبه‌ای) و حسین صالحی (دایره زنگی) نوازندگان این اجرا بودند.

کنسرت موسیقی نواحی امید جهان شامگاه ۲۶ دی در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر برگزاری کنسرت موسیقی امید جهان در حالی صورت گرفته که طی ماه‌های گذشته غیر از چند اجرای ارگانی و سازمانی و مرتبط با رویدادهای ملی موسیقایی، کنسرت دیگری برای مخاطبان اجرا نشده بود و این کنسرت به نوعی تازه ترین اجرای زنده یک گروه موسیقایی بعد از مدت ها سکوت در برگزاری کنسرت ها تلقی می‌شود.

باید دید آیا طی روزهای آینده طلسم برگزار نشدن کنسرت‌ها که از چهار ماه گذشته با برگزاری کنسرت امید جهان در تالار وحدت شکسته خواهد شد یا نه؟

امید جهان تعطیلی کنسرت ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین