کد خبر: 67250 A

ادل، تیلور سوئیفت، بیانسه، جنیفر لوپز، گرمی ۲۰۲۳

ببینید: ادل با تیفانی، جنیفر بولگاری و تیلور سوئیفت عاشق لورانی/ زیباترین جواهرات گرمی ۲۰۲۳

ببینید: ادل با تیفانی، جنیفر بولگاری و تیلور سوئیفت عاشق لورانی/ زیباترین جواهرات گرمی ۲۰۲۳

ستاره‌های عرصه موسیقی جواهرات گران‌بهایی از برندهای محبوب بولگاری، تیفانی، کارتیر، لورانی و... را در گرمی ۲۰۲۳ پوشیدند.

ایران آرت: از آنجایی که یک استایل ممکن است با وجود یک اکسسوری خاص رنگ تازه‌ای پیدا کند یا بالعکس، نمایی ایجاد کند که شما را بد سلیقه و بد تیپ نشان دهد پس قدرت آن غیر قابل انکار است.

در این مطلب که توسط مجله چی بپوشم گردآوری شده، نگاهی به جواهرات گرانبها و لوکس اهالی موسیقی روی فرش قرمز مراسم گرمی ۲۰۲۳ صورت گرفته است.

تیلور سوئیفت و بیانسه لورانی پسند

تیلور سوئیفت خواننده پرکار آمریکایی، که همیشه نامزد دریافت جایزه‌های متعدد موسیقی هست و احتمالا خواهد بود استایل جذابی را به نمایش گذاشت. گوشواره لوزی شکل لوارنی شواترز با نگین‌های تیره نیز جزئی از همین قاب زیبا بود.

 

8-10

بیانسه در این مراسم رکورد دریافت جایزه گرمی را شکست و با ترانه Break my Soul جایزه گرمی ۲۰۲۳ را گرفت‌. بیانسه هم از این برند استقبال کرد و با گوشواره‌های لورانی استایل خود را تکمیل کرد.

 

3-14

جنیفر لوپز و بولگاری محبوب

جنیفر لوپز در کنار همسرش بن افلک در این مراسم شرکت کرد. علاوه بر این که یکی از زیباترین لباس‌ها را در این مراسم برتن داشت، گردنبند چند رشته بولگاری به شکل مار نیز در استایل او خودنمایی می‌کرد. همچنین گوشواره‌ها و انگشتر آکوامارین به رنگ لباس زرق و برق این لوک را به حد اعلا رساندند.

 

IMG_20230217_121209_532

کوئین لطیفه هم از جواهرات برند بولگاری غافل نمانده و گوشواره‌ای منحصر به فرد را انتخاب کرده است. او که به خاطر اجراهای پرانرژی‌اش روی صحنه محبوب است، گوشواره‌ای به شکل پر و سنگ بزرگ اشکی به رنگ سبز را برای تغییر حال و هوای استایل سیاه رنگ خود برای شرکت در گرمی برگزیده است.

 

469459_1356393_updates

لیل اوزی ورت هم از این غافله جا نماند و گردنبند ماری بولگاری را در این مراسم به گردن داشت. این رپر آمریکایی به دلیل استایل آنرمال خود همیشه خود را از سایرین متمایز کرده اما با این گردنبند نشان داد با جی‌لو هم سلیقه است.

ادل عاشق تیفانی است

ادل که این روزها در صدر اخبار دیده می‌شود در این مراسم با لباس مخملی خوش رنگی شرکت کرد. او همیشه در انتخاب تجملات استایلش تمام و کمال عمل می‌کند سرویسی از جواهرات تیفانی شامل گردنبند، گوشواره و انگشتر به ظاهر خود افزود تا او را هر چه بیشتر باوقارتر نشان دهد.

4-11

آنیتا، خواننده برزیلی پر حاشیه هم سراغ جواهرات ظریف تیفانی رفت و استایل ساده خود را با این اکسسوری‌های لوکس جلوه‌ای خاص بخشید.

 

2-13

ترور نوآ و گل سینه کارتیر

ترور نوآ، هنرپیشه آفریقایی نیز در مراسم گرمی ۲۰۲۳ حضور داشت و به قالب استایل اغلب آقایان در فرش قرمزها یک گل سینه از جواهرات کارتیر را به جیب خود آویزان کرد.

 

trevcor-noah-grammys-2023-red-carpet-02

ادل جنیفر لوپز جواهرات تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین