کد خبر: 67514 A

امیر عظیمی، احسان علیخانی، زلزله خوی

امیر عظیمی و احسان علیخانی برای زلزله‌زدگان چه برنامه‌ای دارند؟

امیر عظیمی و احسان علیخانی برای زلزله‌زدگان چه برنامه‌ای دارند؟

خواننده ترانه «قرن جدید» در آستانه سال جدید به خوی سفر کرده تا سال ۱۴۰۲ را به همراه علیخانی در کنار اهالی زلزله‌زده این شهر و روستاهای اطراف آن آغاز کند.

ایران آرت: امیر عظیمی، خواننده و آهنگساز جوان موسیقی پاپ در حالی چند روزی است در کنار احسان علیخانی به خوی سفر کرده که این پرسش ایجاد شده که آیا قرار است برای مردم زلزله‌زده خوی در لحظات سال تحویل اتفاقی را رقم بزند؟

به گزارش خبرآنلاین، امیر عظیمی خواننده پاپ که سال ۱۴۰۱ را در کنار احسان علیخانی و با خواندن ترانه «قرن جدید» برای برنامه تحویل سال این مجری مطرح تلویزیون آغاز کرد، در آستانه سال جدید به خوی سفر کرده تا سال ۱۴۰۲ را به همراه علیخانی در کنار اهالی زلزله‌زده این شهر و روستاهای اطراف آن آغاز کند.

عظیمی در این سفر که در سکوت خبری انجام شده به گروه احسان علیخانی و تیم سازنده «عصر جدید» که امسال بعد از مدت‌ها برنامه‌ای برای تلویزیون در دست ساخت ندارند و مدت‌هاست پس از زلزله در شهر خوی حضور دارند، ملحق شده و در کنار آن‌ها به توزیع کمک‌های مردمی برای مردم زلزله‌زده می‌پردازد. حضور این خواننده پاپ که سال گذشته اولین کنسرت خود را برگزار کرد و به تازگی قطعه «دلم تنگه» را با تم اجتماعی منتشر کرده در کنار احسان علیخانی این موضوع را که او برای لحظه تحویل سال در کنار مردم حادثه‌دیده از زلزله قطعاتی شاد از میان آهنگ‌هایش را اجرا کند را محتمل می‌کند.

 

احسان علیخانی امیر عظیمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین