کد خبر: 67515 A

آرمین زارعی، آرمین 2afm

در اولین کنسرت آرمین 2afm چه اتفاقاتی رخ داد؟

در اولین کنسرت آرمین 2afm چه اتفاقاتی رخ داد؟

امیر حسن بیگلر - کنسرت نخست آرمین زارعی که مخاطبان موسیقی او را با نام هنری آرمین 2afm می‌شناسند در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

ایران آرت: آرمین زارعی، نام پرتکرار این روزهای موسیقی ایران است که توانست نخستین اجرای رسمی خود را شب گذشته در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تجربه کند. اجرایی که تا قبل از برگزاری، ۲ غافلگیری را موجب شد: نخست، انتشار خبر کنسرت آرمین، که هواداران او چند سال منتظر چنین فرصتی بودند و دوم، فروش رفتن ۸ هزار قطعه بلیت در کمتر از یک ساعت که نشان از محبوبیت این خواننده و البته خالی بودن جای چنین صدا و سبکی در هندسه اجراهای موسیقی کشور دارد.

به گزارش ایرنا، کنسرت آرمین با یک خلاقیت جالب آغاز شد. قبل از اینکه آهنگ اول خوانده شود و خواننده به روی سن بیاید، آرمین در ویدئویی کوتاه، به مخاطبان داخل سالن سلام و از آنها تشکر کرد که در این شب، به این اجرا آمده‌اند. او لحظاتی بعد و درحالی که مشغول خواندن آهنگ نخست خود بود، به روی سن آمد و با تشویق هیجانی مخاطبان مواجه شد.

نمره قبولی آرمین در نخستین اجرا

البته پس از پایان قطعه اول، آرمین از هوادارانش تشکر کرد و گفت: حمایت‌های شما بود که باعث شد من بعد از چندین سال کار، امشب اینجا باشم. به همین خاطر، امشب، یک شب خیلی رویایی برای من است چون اگر حمایت‌های شما نبود، من الان اینجا نبودم.

نکته جالب این اجرا آن بود که حاضران در سالن، از نخستین دقایق حضور، به‌شکلی بی‌امان تشویق می‌کردند. این تشویق‌ها در شرایطی محقق شد که آرمین، چندان از هوادارانش نمی‌خواست که تشویق کنند یا کاری نمی‎کرد که آنها تحریک به تشویق شوند. جمعیت به شکلی خودجوش، ریتم هیجان سالن را در اوج نگه می‌داشت و اغراق نیست اگر عنوان کنیم، در تمام دقایق اجرا، علاوه بر تشویق‌های پیاپی، این اظهارلطف‌های حاضران بود که از نقاط مختلف سالن، برای آرمین ارسال می‌شد.

نمره قبولی آرمین در نخستین اجرا

آرمین هم البته بیش از آن چیزی که از یک خواننده تجربه‌اولی در اجرای زنده انتظار می‌رفت، ظاهر شد. استرس نداشت و خیلی مسلط بر روی سن ظاهر شد و بدون تپق و باگ، برنامه‌های خود را پیش برد. در این سال‌ها، کمتر خواننده‌ای بوده که در نخستین اجرای خود، تا این اندازه، موزیکالیته خوبی داشته باشد. اینقدر کوک درستی داشته باشد و مردم هم او را دوست داشته باشند.

آرمین در تمام لحظات اجرا، مدام بر روی سن راه می‌رفت و تمام زوایای صحنه و سالن را پشتیبانی می‌کرد. بین اجراهایش، حرف‌ متفرقه چندانی نمی‌زد و با عباراتی چون چه انرژی‌های مثبتی، چه صداهای قشنگی و کاش می‌شد تا صبح براتون بخونم، به اظهارلطف و تشویق‌های مخاطبانش واکنش نشان می‌داد.

در هنگام اجرای آهنگ ایران، تصاویری از کشور و پرچم ایران پخش شد که با استقبال ویژه مخاطبان همراه شد.

نمره قبولی آرمین در نخستین اجرا

آرمین برای نخستین اجرای صحنه‌ای خود، ۱۹ آهنگ خواند که قطعا رکورددار تعداد قطعات خوانده‌شده در یک کنسرت، طی سالیان اخیر شناخته می‌شود. او برای آهنگ آخر خود، از برگزارکنندگان اجازه گرفت تا علیرغم به پایان رسیدن زمان اجرا، بتواند قطعه دیوونه را دوباره برای مخاطبانش بخواند.

زارعی در این کنسرت، آهنگ‌های دوست دارم، بذار پلی شه موزیکم، بگو کجایی؟، طرفدارمه، تور کنسرتام، نوستالژی، دوباره برگرد، سرگرمی، نه نرو، بزن یه زنگ، ناز شستم، رفت، پایتم، بارون، بگو بینم، دیوونه، دیگه وقتشه و تو فقط بخند را اجرا کرد.

نخستین کنسرت آرمین زارعی درحالی به پایان رسید که هواداران این خواننده، به مفهوم واقعی کلمه، توانستند هیجانات خود را تخلیه کرده و با خاطره‌ای خوب، از سالن خارج شوند. این کلیدواژه را می‎شد از صحبت‎های آنها در فضای بیرونی نمایشگاه بین‌المللی به وضوح متوجه شد.

 

آرمین زارعی آرمین 2afm
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین