کد خبر: 68209 A

حسین زمان| سیدمحمد خاتمی

خاتمی: نام حسین زمان در ذهن آنان که ایران را آباد و آزاد می‌خواهند زنده خواهد ماند

خاتمی: نام حسین زمان در ذهن آنان که ایران را آباد و آزاد می‌خواهند زنده خواهد ماند

سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران در پیامی نوشت: تن خسته و رنجور هنرمند والانگر و آزاده «حسین زمان» به خاک سپرده شد تا روان آزرده‌اش در جوار رحمت حضرت پروردگار آرام گیرد.

ایران آرت: شرق به نقل از جماران نوشت: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی با انتشار پیامی درگذشت هنرمند آزاده و دردآشنا «حسین زمان» را تسلیت گفت.

به گزارش شبکه شرق، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین کشورمان بدین شرح است: 

«بسم الله الرحمن الرحیم 

تن خسته و رنجور هنرمند والانگر و آزاده «حسین زمان» به خاک سپرده شد تا روان آزرده‌اش در جوار رحمت حضرت پروردگار آرام گیرد. یاد و نام این هنرمند دردآشنا در ذهن و خاطره همه آنان که انسان را عزیز و ایران را آباد و آزاد می‌خواهند و چهره دین خدا را مهربان و رحمانی می‌بینند و می‌دانند، همواره زنده خواهد ماند.

من این مصیبت بزرگ را به همه اصحاب فضل و فضیلت و فرهنگ و هنر ، بخصوص به بستگان محترم ایشان و بالاخص همسر گرانقدر، باوفا و فرزندان عزیز و بزرگوارشان صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و از پیشگاه حضرت پروردگار برای این فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز تندرستی، شکیبایی و پاداش نیکو مسألت می کنم.

سیّدمحمّدخاتمی ۱۴۰۲/۲/۲۱

***

به گزارش جماران؛ دو روز پیش از درگذشت این هنرمند مردمی، سید محمد خاتمی در تماس تلفنی با حسین زمان و همسرش، جویای احوال ایشان و پیگیر روند درمانی‌اش شده بود.

 

سید محمد خاتمی حسین زمان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین