کد خبر: 68218 A

حامیم| کنسرت حامیم| خواننده پاپ

در اولین کنسرت حامیم چه گذشت؟

در اولین کنسرت حامیم چه گذشت؟

از تسلیت درگذشت حسین زمان تا به آغوش کشیدن مادر، بخش هایی از حاشیه اولین کنسرت حامیم بود.

ایران آرت: شب گذشته(پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت) اولین کنسرت حامیم ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه روی صحنه سالن کنسرت رویال هال هتل اسپیناس رفت و ۲۱ و ۱۵ دقیقه به پایان رسید. پوشش حامیم ساده بود پیراهن و شلوار مشکی با کفش سفید روی صحنه آمد و سالن دو هزار و ۵۰۰ نفره یک صدا این خواننده را تشویق کردند.

به گزارش خبرآنلاین، حامیم روی صحنه آمد و جدیدترین اثرش «قلب منی» را نوروز امسال منتشر کرد خواند، بعد به ترتیب قطعه «آی ستاره»، «یکیو دارم»، «سیاه، سفید» و «کجایی الان» را خواند.

در این میان یه مکث کوچکی کرد و درگذشت حسین زمان را تسلیت گفت و این هنرمند را خواننده‌ای بزرگ دانست و یاد و نامش را زنده کرد و از دست دادن او را غمی بزرگ برای جامعه هنری مخصوصا جامعه موسیقی دانست.

حامیم به خواندن قطعات ادامه داد «یجوری بند من دلم به تو» را خواند و پس از پایان اثر گفت اگر من الان روی این صحنه ایستاده‌ام بخاطر حمایت خداست او خواسته که من اینجایم این «میم» آخر حامی هم برای خداست، چون او تنها حامی من است.

او به خواندن ادامه داد به قطعه «جون دلم خون دلم خیلی پریشون دلم» رسید و بعد از آن هم «مثل من کسی شبیهت نمیشه» خواند. حامی پس از خواندن قطعه «وقتی اسممو می‌شنوم با صدای تو» از روی صحنه پایین آمد و از مادرش تشکر کرد، او را بوسید و در آغوش کشید و گفت این قطعه را برای او خوانده چون از شنیدن صدا و نگاه‌های مادرش لذت می‌برد. او همچنین از پدرش هم تشکر کرد و گفت هرچه که داره مدیون زحمات اوست.

او در بخشی از مراسم، از علیرضا ریاضی، نوازنده پیانو که در این مراسم حضور داشت، خواست روی صحنه بیاید تا دو قطعه را به صورت زنده بنوازند و حامیم هم همراه با این موسیقی قطعات را خواند.

همچنین قطعه «رز سفید» که پرطرفدارترین قطعه این خواننده نیز هست، در این کنسرت اجرا شد. این خواننده در ادامه قطعات «اولاش» و «مثلا» را هم خواند تا این کنسرت پس از یک ساعت و نیم به پایان برسد.

این تور در شهرهایی چون بندرعباس، رشت، ساری، کیش و... روی صحنه خواهد رفت که اطلاع رسانی آنها به زودی آغاز خواهد شد.

 

کنسرت خواننده پاپ حامیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین