کد خبر: 68227 A

بی تی اس

خبر هیجان‌انگیز برای طرفداران گروه بی تی اس

خبر هیجان‌انگیز برای طرفداران گروه بی تی اس

انتشارات «فلت‌آیرن»‌ اعلام کرد که گروه مشهور کُره‌ای «بی تی اس» (BTS) کتاب غیرداستانی درباره تاریخچه این گروه را در نهم جولای در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد کرد.

ایران آرت: پس از گمانه‌زنی‌های علاقه‌مندان کتاب و موسیقی درباره نویسنده کتاب غیرداستانی که قرار است به زودی چاپ شود، ناشر این کتاب اعلام کرد که گروه موسیقی کُره‌ای «BTS» این اثر را منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از نیویورک‌تایمز،‌ انتشارات «فلت‌آیرن»‌ اعلام کرد که گروه مشهور کُره‌ای «بی تی اس» (BTS) کتاب غیرداستانی درباره تاریخچه این گروه را در نهم جولای در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد کرد.

این کتاب که «فراتر از داستان: رکورد ۱۰ساله BTS» نام دارد توسط روزنامه‌نگاری به نام «Myeongseok Kang» و از اعضای گروه «بی تی اس» نوشته شده است. انتشارات «فلت‌آیرن»‌ ناشر این کتاب در ایالات متحده آمریکا و «بیک هیت میوزیک» نیز ناشر این اثر در کره جنوبی خواهد بود.

این خبر درحالی اعلام شد که در چند روز گذشته،‌ گمانه‌زنی‌هایی درباره نویسنده کتاب غیرداستانی که انتشارات «فلت‌آیرن»‌ در تابستان امسال منتشر خواهد کرد در بین طرفداران موسیقی بالا گرفت. این شایعه زمانی به وجود آمد که هفته گذشته کتاب‌فروشی‌ها در ایالات‌ متحده آمریکا متوجه شدند که کتابی با جزئیات نامشخص در نهم جولای منتشر خواهد شد.

طرفداران به دنبال کشف نویسنده این کتاب مبهم به سراغ سرنخ‌های مختلف رفتند و در ابتدا «تیلور سوئیفت» را به عنوان نویسنده این کتاب شناسایی کرده بودند؛ چراکه در ابتدا تاریخ انتشار این کتاب سیزدهم ژوئن معرفی شده بود و سوئیفت از عدد ۱۳ به وفور استفاده می‌کند. علاوه بر این تاریخ نهم جولای به عنوان تاریخ انتشار آلبوم جدید این خواننده مطرح شده است.

اما سیزدهم ژوئن و نهم جولای تاریخ‌های مهمی برای «بی تی اس» نیز محسوب می‌شوند. نخستین ترانه این گروه در سیزدهم ژوئن منتشر شده بود و «آرمی» (طرفدران این گروه) نیز در نهم جولای شکل گرفت. در نتیجه انتشار این کتاب مصادف با دهمین سالگرد شکل‌گیری «آرمی» خواهد بود.

پیش از مشخص شدن عنوان و نویسنده این کتاب و با بالا گرفتن گمانه‌زنی‌ها، این اثر غیرداستانی به فهرست پرفروش‌های آمازون راه یافته بود.

نسخه انگلیسی‌زبان این کتاب به ترجمه «آنتون هور»‌ و «کلر ریچاردز»‌ منتشر خواهد شد و نسخه چاپ‌شده در ایالات متحده با تیراژ یک میلیون نسخه در قالب یک کتاب ۵۴۴ صفحه‌ای و با عکس‌های انحصاری روانه بازار می‌شود.

گروه «بی تی اس» از سال ۲۰۱۳ تاکنون ۹ آلبوم منتشر کرده و در به شهرت رسیدن پاپ کره‌ای در جهان نقش پررنگی را ایفا کرده است.

 

بی تی اس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین