کد خبر: 68384 A

فریدون شهبازیان

واکنش فریدون شهبازیان به توهین‌های صفحه اینستاگرامی

واکنش فریدون شهبازیان به توهین‌های صفحه اینستاگرامی

آهنگساز و رهبر ارکستر شناخته شده به حواشی پیش آمده در اینستاگرام واکنش نشان داد.

ایران آرت: فریدون شهبازیان موسیقیدان، آهنگساز و رهبر ارکستر شناخته‌شده کشورمان تأکید کرد که هیچ صفحه‌ای در اینستاگرام ندارد.

به گزارش مهر، این هنرمند باسابقه در قالب ویدئویی در این زمینه توضیح داده است: «با سلام به همه دوستداران موسیقی؛ اعلام می‌کنم که در صفحه مجازی اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارم و فعالیت نمی‌کنم. به ویژه در دو سه روز اخیر صفحه‌ای به نام من با آیدی فریدون شهبازیان در قالب کامنت و استوری شروع به اهانت‌های رکیک به خودم و خانواده‌ام کرده است. از همه دوستان موسیقی ایرانی تقاضای ریپورت و بلاک صفحه مذکور را دارم.»

فریدون شهبازیان از جمله آهنگسازان شاخص و جریان ساز موسیقی کشورمان است که ضمن ساخت موسیقی متن بیش از ۴۰ فیلم سینمایی از کارگردانان شاخص سینمای کشورمان تاکنون آلبوم‌های متعددی را در عرصه موسیقی به مخاطبان ارائه کرده است که از آن جمله می‌توان به «جام تهی» با صدای محمدرضا شجریان، «شبانگاهان» با صدای عبدالحسین مختاباد، «چرخ گردون» با صدای علی اصغر شاه‌زیدی، «سروش آسمانی» با صدای علی اصغر شاه‌زیدی، «رباعیات خیام» با صدای مرحوم احمد شاملو، «کاشفان فروتن شوکران» با صدای مرحوم احمد شاملو، «بشنو ازنی» با صدای شهرام ناظری و «گریز» با صدای نادر گلچین، «وقتی برگشتم» و موسیقی متن فیلم «شیر سنگی» اشاره کرد.

 

فریدون شهبازیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین