کد خبر: 68680 A

خولیو ایگلسیاس| انریکه ایگلسیاس| موسیقی

خواننده افسانه‌ای ویلچرنشین شد

خواننده افسانه‌ای ویلچرنشین شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که خولیو ایگلسیاس خواننده سرشناس لاتین و پدر «انریکه ایگلسیاس» دچار مشکلات جدی سلامتی شده تا حدی که حتی متن ترانه‌هایش را به یاد نمی‌آورد.

ایران آرت: «خولیو ایگلسیاس خواننده بزرگ اسپانیایی مدتی است که در انظار عمومی ظاهر نشده، موضوعی که باعث نگرانی هوادارانش شده؛ چراکه وضعیت سلامتی او زیر سوال رفته و پیش از این نیز برخی خبرها درباره وضعیت سلامتی او منتشر شده است.

به گفته مجریان یک برنامه تلویزیونی در آرژانتین، یک جراحت قدیمی باعث شده است «خولیو ایگلسیاس» به اندازه‌ای درد داشته باشد که ناگزیر شود روی ویلچر بنشیند و این موضوع باعث بدتر شدن سلامت روانش نیز شده است.

به گزارش ایسنا، این هنرمند ۷۹ ساله در سن بسیار جوانی دچار تصادف وحشتناکی شده و ستون فقرات خود را تحت عمل جراحی قرار داده و این موضوع دردسرها و ناراحتی‌های زیادی را در طول زندگی برای او به همراه داشته است.

همچنین گفته می‌شود سیستم حرکتی و شناختی «خولیو ایگلسیاس» به درستی کار نمی‌کند، به همین دلیل است که او دیگر حتی آهنگ‌های خودش را به خاطر نمی‌آورد.

ارتباط مستقیم برقرار نکردن این هنرمند سرشناس موسیقی لاتین با دوستانش، گمانه‌زنی‌ها و نگرانی‌ها درباره وضعیت سلامتش را دوچندان کرده است.

«خولیو ایگلسیاس» یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان جهان است که تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون نسخه از آثارش فروش رفته است. این خواننده و ترانه‌سرای اسپانیایی در سال ۱۹۸۷ موفق به کسب جایزه گرمی بهترین اجرای لاتین پاپ شد و فرزندش «انریکه ایگلسیاس» نیز از دهه ۱۹۹۰ میلادی مشغول خوانندگی است.

 

انریکه ایگلسیاس انریکه خولیو ایگلسیاس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین