کد خبر: 70124 A

مهران مدیری| رضا یزدانی| پدر گواردیولا

آلبوم جدید خوانندگان پاپ از دل سریال مهران مدیری درمی‌آید

آلبوم جدید خوانندگان پاپ از دل سریال مهران مدیری درمی‌آید

در این آلبوم که با بیش از ۱۰ قطعه قرار است روانه بازار موسیقی کشور شود، قطعاتی از سالار عقیلی، رضا یزدانی، آرش و مسیح، کورش مهربان و چند خواننده جوان گنجانده شود

ایران آرت: آلبوم «پدر گواردیولا» با حضور خوانندگانی مانند سالار عقیلی، رضا یزدانی، آرش و مسیح عدل‌پرور و... به صورت یک آلبوم گروهی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

سریال «پدر گواردیولا» از دو هفته پیش با حضور بازیگرانی مانند مهران مدیری، ستاره اسکندی، هنگامه قاضیانی، امیرمهدی ژوله و... وارد شبکه نمایش خانگی شد. حضور «آرش AP» (عدل پرور) به همراه برادرش «مسیح» به عنوان بازیگر در این سریال نیز از دیگر اخباری بود که در روزهای گذشته در رسانه‌ها بازتاب داشت و واکنش‌های متفاوتی را هم در پی داشت.

این سریال در بخش موسیقی، مجموعه مفصلی را در نظر گرفته و در تیزر اصلی سریال حضور ایرج خواجه امیری به عنوان بازیگر و خواننده مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. ایرج خواجه‌امیری در این سریال با بازی کوتاه و اجرای زنده قطعه «گنج قارون» در ۹۱ سالگی، یادآور خاطرات سال‌های دور بود و کاربران در فضای مجازی، استقبال زیادی از «پهلوان آواز ایران» داشتند و مشخص نیست این بخش از سریال در کدام قسمت منتشر خواهد شد.

حالا دست اندرکاران تولید سریال «پدر گواردیولا» تصمیم گرفته‌اند که همه قطعات موسیقی تولید شده برای آن را در قالب آلبومی مستقل، روانه بازار موسیقی کشور کنند. در این آلبوم که با بیش از ۱۰ قطعه قرار است روانه بازار موسیقی کشور شود، قطعاتی از سالار عقیلی، رضا یزدانی، آرش و مسیح، کورش مهربان و چند خواننده جوان گنجانده شود.

به گفته «سعید نعمت‌اله» (کارگردان پدر گواردیولا) در قسمت‌های آینده و البته فصل دوم سریال نیز خواننده‌های جدیدی با «پدر گواردیولا» همکاری خواهند داشت که به مرور اسامی آن‌ها نیز منتشر خواهد شد.

«پدر گواردیولا» یک ملودرام اجتماعی است که داستان یک خانواده را روایت می‌کند که وقوع یک حادثه موجب دگرگونی روابط‌شان در زندگی شده است و سرنوشت مسیری متفاوت برایشان رقم می‌زند.

امیرمهدی ژوله، حمید فرخ‌نژاد، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، سیامک صفری، نسیم ادبی، نرگس محمدی، علی اوجی، مریم بوبانی، محمدرضا علیمردانی، امیریل ارجمند، فریبا نادری، پریوش نظریه، مهدی سلطانی، سارا خوئینی ها و... دیگر بازیگران این سریال هستند.

 

مهران مدیری رضا یزدانی پدر گواردیولا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین