کد خبر: 70521 A

محسن چاوشی

تیتراژ همه سریال‌ها به محسن چاوشی رسید!

تیتراژ همه سریال‌ها به محسن چاوشی رسید!

خواننده پرکار نمایش خانگی اثر تازه‌ای برای فصل دوم سریال «زخم کاری» منتشر کرد.

ایران آرت: همزمان با برگزاری مراسم رونمایی از قسمت اول مجموعه «زخم کاری: بازگشت»، نخستین قطعه موسیقی این سریال که تیتراژ آن هم محسوب می‌شود، با صدای محسن چاوشی منتشر شد.

چاوشی که برای محصولات پلتفرم‌های مختلف خوانده است، یکی از پرکارترین خواننده‌های سریال‌های نمایش خانگی در سال‌های اخیر به شمار می‌آید.

قطعه قبلی این خواننده برای سریال‌های خانگی، «من باید می‌رفتم» است که در قسمت شانزدهم «رهایم کن» استفاده شد. او برای این مجموعه، قطعه‌ای دیگر نیز همنام سریال خواند که در قسمت نهم آن منتشر شد.

به گزارش ایسنا، جز «رهایم کن» و «زخم کاری: بازگشت» از محصولات فیلیمو، محسن چاوشی دو قطعه با عنوان «پستچی» و «یاد چشم تو می‌افتم» نیز ویژه سریال «عقرب عاشق» محصول نماوا خواند که هردو در تابستان ۱۴۰۱ و ماه‌ها پیش از انتشار این سریال منتشر شدند. در آن زمان هنوز اعلام نشده بود که این سریال از کدام پلتفرم پخش خواهد شد، اما بعدها «پستچی» روی تیتراژ این مجموعه قرار گرفت.

مجموعه «آمستردام» که از پلتفرم تماشاخونه پخش می‌شود، دیگر سریال خانگی است که صدای محسن چاوشی را در ترانه تیتراژ استفاده می‌کند. این قطعه «قشنگ من» نام دارد. با احتساب این سریال که هنوز قسمت پایانی آن منتشر نشده، چاوشی همزمان سه سریال در حال انتشار در پلتفرم‌های اینترنتی دارد!

او در سال‌های گذشته ترانه‌هایی را برای «خسوف»، «هم‌گناه» و «شهرزاد» نیز خوانده بود. قطعات چاوشی برای «شهرزاد» که نخستین حضور او در عرصه سریال‌ها به شمار می‌آمد، بسیار محبوب شد و تاکنون به عنوان یکی از محبوب‌ترین آثار او شناخته می‌شود.

حضور در هفت سریال خانگی، محسن چاوشی را به یکی از پرکارترین خوانندگان این مدیوم تبدیل کرده و این در حالی است که این خواننده پاپ در سریال‌های تلویزیونی چون «دلدار»، «بانوی عمارت» و «سایه‌بان» نیز خوانندگی کرده است.

محسن چاوشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین