کد خبر: 70756 A

تیلور سویفت| کنسرت تیلور سویفت

برابری درآمد تور کنسرت تیلور سویفت با خروجی اقتصادی ۴۲ کشور!

برابری درآمد تور کنسرت تیلور سویفت با خروجی اقتصادی ۴۲  کشور!

دانشیار مدیریت در کالج بابسون آمریکا تخمین می‌زند درآمد تیلور سوئیفت از جدیدترین تور خود، با مجموع خروجی اقتصادی ۴۲ کشور برابر است!

ایران آرت: فروش تور دوره ها (Eras) تیلور سویفت رکوردشکنی کرده و درآمدی چند میلیارد دلاری برای این سوپراستار به دنبال داشته که مطمئناً پس از پریمیر فیلم کنسرت، افزایش خواهد داشت.تیلور سویفت از این تور، ۴.۱ میلیارد دلار درآمد داشته و این بیشترین مبلغی بوده که هنرمندی از برگزاری یک تور در تاریخ کسب کرده است.

پیتر کوهان، دانشیار مدیریت در کالج بابسون آمریکا، تخمین‌ زده که درآمد این خواننده محبوب از جدیدترین تور خود، با مجموع خروجی اقتصادی ۴۲ کشور برابر است. سویفت با وجود هوادارانی که برای شرکت در تور Eras در تابستان امسال به آمریکا سفر کرده‌اند، به اقتصاد این کشور کمک کرده است.

به گازش روزیاتو، تخمین زده شده که تور تیلور ۵.۷ میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده کمک کرده که تقریباً معادل ۲۰ دلار به ازای هر آمریکایی است. با اکران فیلم این کنسرت در سینما‌ها، فروش ۴.۱ میلیارد دلاری آن مطمئناً رشد خواهد کرد.این خواننده ۳۳ ساله در روز چهارشنبه اولین فیلم کنسرت خود را پریمیر کرده و فروش آن حتی قبل از اکران در سینما‌ها رکورد شکسته است.

این فیلم، حتی قبل از اینکه وارد سینما شود، تاکنون ۸۰ میلیون دلار پیش فروش داشته است.میانگین قیمت بلیط تور ۴۵۰ دلار بوده و تیلور ۸۵ درصد از کل درآمد حاصل از صنعت موسیقی را به خود اختصاص داده است.

 

تیلور سویفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین