کد خبر: 71564 A

کنسرت| موسیقی پاپ

بلیت کنسرت‌ها ارزان شد؟/ تماشای کنسرت با بلیت ۹۵ هزار تومانی

بلیت کنسرت‌ها ارزان شد؟/ تماشای کنسرت با بلیت ۹۵ هزار تومانی

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با ۸۱ اجرای موسیقی همراه است که فروش بلیت‌های آن با اختلاف قیمت ۳۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به اجراهای خارج از جشنواره صورت می‌گیرد.

ایران آرت: سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در هشت بخش با ۸۱ اجرای موسیقی به مدت پنج شب از دوشنبه ۲۳ بهمن تا جمعه ۲۷ بهمن برگزار می‌شود.

‌در این دوره از جشنواره کنسرت‌ها در بخش‌های مختلفی از جمله نواحی، بین‌الملل، دستگاهی، ارکسترال، بانوان، کودک و نوجوان، پاپ و سرود برگزار می‌شوند که در بین آنها تنها بخش سرود بدون بلیت‌فروشی و به صورت رایگان در سالن کوشک هنر برگزار خواهد شد.

عمدتا بلیت‌فروشی اجراهای پاپ در شرایط عادی تا سقف ۸۰۰ هزار تومان (۷۹۰) صورت می‌گیرد و اجراهایی که در تالارهای وحدت و رودکی برگزار می‌شوند، تا سقف ۴۰۰ و ۳۲۰ هزار تومان بلیت‌های خود را به فروش می‌رسانند؛ اما اکنون در جشنواره موسیقی فجر که گران‌ترین بخش آن موسیقی پاپ است و اجراها در دو سالن میلاد نمایشگاه و فرهنگسرای بهمن روی صحنه می‌روند، بلیت فروشی از ۹۵ هزار تومان تا سقف ۴۹۵ هزار تومان صورت می‌گیرد.

بلیت‌فروشی بخش دیگری مانند بانوان که پنج کنسرت در تالار وحدت به آن اختصاص داده شده است، از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

بخش بین‌الملل که اجراهای آن در دو سالن وحدت و رودکی برگزار می‌شوند، بلیت فروشی با اختلاف قیمتی ۱۰۰ هزار تومانی به واسطه ظرفیت جمعیتی هر دو سالن صورت می‌گیرد؛ به این صورت که بلیت اجراهای تالار وحدت از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان و تالار رودکی از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

سایر اجراهای تالار وحدت و تالار رودکی نیز قیمت‌گذاری مشابهی خواهند داشت؛ یعنی بلیت اجراهای تالار وحدت از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان و بلیت‌های تالار رودکی از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

بلیت فروشی در سالن‌های سوره حوزه هنری و فرهنگسرای ارسباران نیز از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان است.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های جشنواره نیز می‌توانند به آدرس www.fajr39.com مراجعه کنند.

اختتامیه جشنواره نیز روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

موسیقی پاپ کنسرت کنسرت پاپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین