کد خبر: 72044 A

تیلور سوئیفت اروپا را به تب و تاب انداخت/ استقبال شدید از خواننده‌ای که نماد فرهنگ عامه شد

تیلور سوئیفت اروپا را به تب و تاب انداخت/ استقبال شدید از خواننده‌ای که نماد فرهنگ عامه شد

سوئیفت تقریبا همه رکوردها را در موسیقی شکسته است و تور ششم او نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ایران آرت: پس از شور و هیجاناتی که مجموعه کنسرت‌های تیلور سوئیفت در چهار قاره جهان بوجود آورده است، حالا این خواننده آمریکایی در ادامه تور جهانی خود تحت عنوان «تور دوران / Eras» از روز پنج‌شنبه وارد قاره اروپا خواهد شد و در اولین مقصد خود به مدت چهار شب در پاریس پایتخت فرانسه به اجرا خواهد پرداخت.

به گزارش یورونیوز، سوئیفت تقریبا همه رکوردها را در موسیقی شکسته است و تور ششم او نیز از این قاعده مستثنی نیست. تور دوران او که از ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز شد، در حال حاضر اولین توری است که بیش از ۱ میلیارد دلار بلیت فروخته است و انتظار می رود تا پایان آن در دسامبر امسال در شهر ونکوور کانادا، بیش از دو برابر شود.

حاضران در کنسرت سوئیفت در پاریس نخستین کسانی خواهند بود که برای اولین بار اجرای زنده آهنگ‌های آلبوم جدید این خواننده پرطرفدار با نام «انجمن شاعران شکنجه شده» را خواهند دید. حدود ۴۲ هزار نفر در پاریس برای شرکت در کنسرت‌های تیلور سوئیفت شرکت خواهند کرد.

این در حالی است که گفته می‌شود بسیاری از تماشاچیان از راه‌های دور و نزدیک خود را به محل اجرای کنسرت در «پاریس لا دفانس آرنا» می‌رسانند. طبق گفته این مجموعه، تقریبا از هر پنج مخاطب در پاریس، یک نفر از ایالات متحده می‌آید.

این خواننده آمریکایی که از او به عنوان بزرگترین نماد فرهنگ پاپ (فرهنگ عامه) در یک قرن گذشته یاد می‌شود، بعد از فرانسه در کشورهای سوئد، پرتغال، اسپانیا، بریتانیا، ایرلند، هلند، سوئیس، ایتالیا، آلمان، لهستان و اتریش اجرا خواهد داشت.

کنسرت‌های سال گذشته تیلور سوئیفت در ایالات متحده آمریکا بیش از ۵ میلیارد دلار برای اقتصاد این کشور درآمد داشته است که در صورت محاسبه فروش غیرمستقیم از محل رزرو هتل، رستوران و سایر هزینه های مرتبط، این رقم می تواند بیش از ۱۰ میلیارد دلار باشد.

 

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین