کد خبر: 29994 A

سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی اعلام کرد نمایش "مثل آب برای شکلات" توقیف قطعی شده است.

ایران آرت: نمایش "مثل آب برای شکلات" به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی توقیف شد. این کارگردان در گفت‌وگویی با ایسنا با تایید این مطلب بیان کرد: اجرای نمایش که 10 شب از روی صحنه رفتنش می‌گذرد فعلا متوقف شده است و این اتفاق ارتباطی هم به کلیت نمایش ندارد چون بازبینی‌های لازم انجام شده و نمایش مشکلی نداشت.

او افزود: ایرادی که وارد کرده‌اند به پخش یک تیزر مربوط می‌شود که آن را هم از تمام صفحات رسمی نمایش و تئاتری حذف کردیم و به دنبال این هستیم تا مشکل برطرف شود.

در این باره محسن امیری، سرپرست شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: این نمایش توقیفِ قطعی است چون تیزر آن مجوز نداشت و تایید نشده بود و ما به مجرد اطلاع اقدام کردیم.

او در پاسخ به اینکه در شرایطی که خود نمایش مشکلی برای اجرا نداشته چرا یک چنین نگاه حذفی‌ای در اداره کل هنرهای نمایشی وجود دارد آن هم بخاطر یک تیزر؟ گفت: براساس شرایط، مدیر کل هنرهای نمایشی اینطور صلاح دانست و این تصمیم آقای کرمی است.

در خلاصه داستان نمایش "مثل آب برای شکلات" آمده است:‌ "در جنوب مکزیک رسمی وجود دارد که بر اساس آن دختر خانواده تا زمانیکه مادرش زنده است حق ازدواج ندارد. "تی تا" دختر کوچک "ماما النا" عاشق می شود"

رویا نونهالی، بهنام پانیزه، معصومه بیگی، فاطمه جعفری، سارا شاهی، افسانه پرمر، علیرضا سرحدی، مسعود خادمی، سارینا ترقی، فاطمه احسانفر، غزل لوری و محمد شورانی بازیگران این نمایش هستند.

تئاتر ابراهیم پشت کوهی توقیف نمایش نمایش مثل آب برای شکلات
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین