کد خبر: 58973 A

دو کارگاه تخصصی و آموزشی نوشتن برای تئاتر و کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک برای بازی با حضور و تدریس بهزاد صدیقی توسط مؤسسه‌ی افرامانا برگزار می‌شود.

ایران آرت: دو کارگاه تخصصی و آموزشی نوشتن برای تئاتر و کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک برای بازی با حضور و تدریس بهزاد صدیقی توسط مؤسسه‌ی افرامانا  برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی فرهنگی هنری افرامانا، در این دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی این مؤسسه که از نیمه‌ی دوم تیرماه ۱۴۰۰ به صورت جداگانه و آنلاین برگزار می‌شود، عناوین نوشتن برای تئاتر (ویژه‌ی نمایش‌نامه‌نویسی) و کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک برای بازی (ویژه‌ی بازی‌گری) توسط بهزاد صدیقی تدریس می‌شود. 

این گزارش در ادامه می‌افزاید: این کارگاه‌ها که ویژه‌ی نمایش‌نامه‌نویسی و بازی‌گری است، علاقه‌مندان این دو رشته فرصت دارند تا نیمه‌ی اول تیرماه ثبت نام کنند.

گفتنی است از بهزاد صدیقی نمایش‌نامه‌های بیماری هاری، مارش پیروزی، تلفن بی موقع، تلفن آن سوی خط، آتمن و بیش از سی صد نقد و مقاله‌ی پژوهشی تئاتر و سینما منتشر شده و خود نیز نمایش‌های آرسن، خانه‌ی دوست کجاست، مضرات دخانیات، سوسمارالدوله، فقط مردان آزاد، بیماری هاری، ابراهیم پسر ایمان، داستان یک خر و پرفورمنس پرنده و نی لبک (کارگردانی مشترک با علی محمدرحیمی) اجرا کرده و هم چنین دراماتورژی چند تئاتر حرفه‌ای را انجام داده است. این نمایش‌نامه‌نویس، کارگردان و مدرس تئاتر علاوه بر نمایش‌نامه‌نویسی، دبیری چندین جشنواره‌ی تئاتر و نمایش‌نامه‌نویسی را برعهده داشته و تجربه‌ی مدیریت فرهنگی را در کارنامه‌ی هنری خود به همراه دارد. 

از این نمایش‌نامه‌نویس هم‌چنین نمایش‌نامه‌ها‌ی سوسمارالدوله، به پرندگان شلیک نکنیم، لبه‌ی چاقو، تاج شکلاتی و داستان یک خر در دست انتشار است.

علاقه‌‌مندان برای شرکت و ثبت نام در این دو کارگاه‌ نمایش‌نامه‌نویسی و بازی‌گری می‌‌توانند با شماره تلفن ۰۹۳۷۴۱۵۱۸۱۵ تماس بگیرند.

 

نمایش بهزاد صدیقی موسسه افرامانا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین