کد خبر: 67010 A

چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر

ببینید: حیرت اژ توصیف روزنامه تلویزیون درباره استقبال از جشنواره تئاتر فجر

ببینید: حیرت اژ توصیف روزنامه تلویزیون درباره استقبال از جشنواره تئاتر فجر

رسانه اصلاح طلب با انتشار یک عکس ، توصیف روزنامه صدا و سیما در خصوص استقبال از چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر را زیر سوال برد.

ایران آرت: اعتماد آنلاین نوشت: در حالی که بسیاری از تحلیلگران و ناظران جشنواره فیلم فجر امسال را کم‌رونق می‌دانند و معتقدند هم هنرمندان و هم مردم استقبالی از جشنواره نداشته‌اند اما روزنامه وابسته به سازمان صداوسیما این جشنواره را «پرشور و پررونق» توصیف کرده است!

به گزارش جام جم، جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به‌ عنوان بزرگ‌ترین رویداد تئاتری کشور، امکان مهمی برای رونق‌بخشی به تولید هنرمندانه آثار نمایشی و تجلی اشتیاق گروه‌های تئاتری سراسر کشور برای تبادل تجربه و هنر با یکدیگر و ایجاد ارتباطی متفاوت با مخاطبان این هنر است. موضوعی که گرچه در ۱۰سال اخیر آنگونه که باید بدان توجه نمی‌شد اما دست‌اندرکاران جشنواره تلاش کردند در چهل و یکمین جشنواره با یک بازگشت به گذشته موفق، به این مهم دست یابند.

این روزنامه گزارش «جشنواره تئاترفجر پرشور و پررونق» را اینگونه ادامه داده است: در حقیقت یکی از مهم‌ترین ویژگی چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را باید بازگشت این رویداد به دوره سی‌ویکم و ادوار ماقبل آن دانست. ادواری که آثار حاضر در مهم‌ترین رویداد تئاتری کشور با اتکا به آثار تولیدی برای این جشنواره پیش روی مخاطبان قرار می‌گرفت.

اعتماد آنلاین با انتشار این عکس قضاوت را به مردم واگذار کرده است.

چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر

 

 

چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین