کد خبر: 68406 A

جمشید هاشم پور ، حسن رضایی ، محمد رضا مالکی

جمشید هاشم پور : باید از صفر شروع کنم

جمشید هاشم پور : باید از صفر شروع کنم

جمشید هاشم پور: اصلا شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام. انگار باید از صفر شروع کنم.

ایران آرت: جمشید هاشم‌پور پس از تماشای نمایش «لانگ‌شات» گفت: با تماشای نمایش لانگ‌شات محمدرضا مالکی احساس کردم هیچ‌چیزی از بازیگری و سینما بلد نیستم؛ اصلا شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام. انگار باید از صفر شروع کنم.

به گزارش ایسنا، این بازیگر سینما ادامه داد: اینقدر ایشان (محمد رضا مالکی) پربار و پخته و قوی کار کردند که شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه هستم. من هنرپیشه نیستم. من یک آدم عادی هستم، تازه شاید بخواهم که هنرپیشه شوم.

جمشید هاشم‌پور خاطرنشان کرد: امشب برای من شب عجیب و غریبی بود؛ چراکه شاهد هنرنمایی هنرمندی در عرصه تئاتر و بازیگری بودیم که باید برای نقش‌آفرینی جذاب و پیچیده‌اش روی این صحنه سر تعظیم فرود آورد. تئاتری که قطعا می‌تواند تا مدت‌ها روی صحنه باشد و با حمایت شما تماشاگران جزو بهترین‌های عرصه نمایش در این روزها به حساب آید.

گروه اجرایی نمایش لانگ‌شات با کارگردانی و بازیگری محمدرضا مالکی ، شامگاه جمعه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه و در آخرین روز از اجرای عمومی این اثر نمایشی که با حضور مخاطبان هنرمندانی چون حسن رضایی، علیرضا استادی، سیدجواد یحیوی و ... همراه بود، از جمشید هاشم‌پور از ستارگان و هنرمندان پیشکسوت سینمای ایران قدردانی کرد.

جمشید هاشم پور حسن رضایی محمد رضا مالکی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین