کد خبر: 67940 A

افسانه بایگان| فاطمه معتمدآریا| کشف حجاب

کشف حجاب افسانه بایگان و معتمدآریا/عکس

ایران آرت: جهان نیوز، وبسایت وابسته به علیرضا زاکانی، شهردار تهران نوشته است: شب گذشته در مراسم نکوداشت آتیلا پسیانی بازیگر تئاتر و سینما، افسانه بایگان و فاطمه معتمد آریا در اقدامی هنجارشکنانه با کشف حجاب در مراسم حاضر شدند.

کشف حجاب این دو سلبریتی در حالی صورت گرفت که سایر خانم های بازیگر حاضر در مراسم با حفظ حجاب حاضر شده بودند.

به نوشته جهان نیوز، چندی پیش نیز پانته آبهرام در اکران قسمت پایانی یکی از سریال های نمایش خانگی و کتایون ریاحی در مراسمی دیگر اقدام به کشف حجاب نمودند که مدتی بعد مرکز اطلاع رسانی پلیسِ تهران از تشکیل پرونده قضایی برای این دونفر به علت جرمِ کشف حجاب در ملا عام و انتشار تصاویر در فضای مجازی و ارسال پرونده آنها به دادسرای ارشاد خبر داد.

باید منتظر تشکیل پرونده برای افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا نیز بود. همچنین گزارش از روند رسیدگی تا صدور حکم پرونده هر چهار نفر هنجارشکنان مطالبه جدی مردمی است.

رسانه اصولگرا در پایان نوشته است: گفتنی است طبق اعلام فرماندهی فراجا برخورد با کشف حجاب از شنبه ۲۶ فروردین آغاز شده است و متخلفین پس از یک بار تذکر با اسناد و مدارک به محاکم قضایی معرفی می‌شوند. با این توصیف رفتار سلبریتی ها در انظار عمومی به دلیل شهرت و انعکاس رسانه ای که دارند، به طریق اولی قابل پیگیری است.

افسانه بایگان فاطمه معتمدآریا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین