کد خبر: 68150 A

خوانده ارچل| نسرین جوادزاده| سریال ترکیه ای

هانده ارچل یا نسرین جوادزاده؟/ بازیگران ترک زیبایی خود را به رخ کشیدند

هانده ارچل یا نسرین جوادزاده؟/ بازیگران ترک زیبایی خود را به رخ کشیدند

ایران آرت: هانده ارچل و نسرین جوادزاده، دو بازیگر مشهور سریال‌های ترکیه‌ای تصاویر جدیدی از خود منتشر کرده که مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

هانده ارچل، بازیگر زیبای ترکیه، در جدیدترین پست اینستاگرامش، با مدل مویی عجیب و منحصر به فرد ظاهر شده که واکنش‌های بسیاری را در پی داشته است.

به گزارش چی بپوشیم، این مدل عجیب که با آرایش غلیظ و عجیبی همراه شده است، ظاهری جدید از هانده ساخته و سن او را نیز بیشتر از سن واقعی‌اش نشان می‌دهد.
 

او با اوت‌فیتی مشکی که در قسمت شانه‌اش پولک و نگین‌های درخشانی دارد در این فوتوشات‌ها حضور یافته است. بسیاری معتقدند این ظاهر عجیب تنها برای فروش بیشتر مجله انتخاب شده است.

 

مدل موی هانده ارچل

 
پز دادن نسرین جوادزاده با موهای فرش 

 نسرین جوادزاده، بازیگر مطرح ترکیه، در جدیدترین تصویری که در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، با موهای فرفری و خوش‌حالتش جلب توجه کرد.

این بازیگر ۴۰ ساله و محبوب، با اورکت کرم رنگ و پیراهن راه‌راه سبز و سفیدش در این تصویر دیده می‌شود. حالت موهای او بسیار جلب توجه کرده و نظرات مثبتی را به همراه داشته است.

 

استوری نسرین جوادزاده

نسرین جواد زاده متولد ٨ مرداد ۱٣۶۱ در باکوی جمهوری آذربایجان، بازیگر سرشناس و زیبای ترک است.

نسرین برای اولین بار با سریال Yersiz Yurtsuz در سال ۲۰۰۷ به دنیای بازیگری قدم گذاشت و پس از آن به ایفای نقش در سریال‌های معروفی همچون آقاکوچولو، فی و آفتاب زمستانی پرداخت. بازی اخیر نسرین جوادزاده با نقش شاهیکا در سریال پرطرفدار "میوه ممنوعه" به شهرت این بازیگر با استعداد، بیش از پیش افزوده است.

 

هانده ارچل نسرین جوادزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین