کد خبر: 68200 A

گلشیفته فراهانی| عرفان خان

گلشیفته فراهانی عروس هندی‌ها شد/ عکس

گلشیفته فراهانی عروس هندی‌ها شد/ عکس

ایران آرت: فیلم «آواز عقرب‌ها» با حضور گلشیفته فراهانی و عرفان خان،‌ هنرپیشه سرشناس بالیوود از امروز در سینماهای هند اکران می‌شود.

این نمایش همزمان با سومین سالمرگ عرفان خان در ۲۹ آوریل ۲۰۱۹ است که بر اثر سرطان در مومبای فوت کرد.

آواز عقرب‌ها، محصول مشترک فرانسه، سوئیس و سنگاپور است و داستان آن درباره زنی شورشی به نام «نوران» از قبایل صحرایی است. این فیلم به زبان راجستانی، زادگاه عرفان خان تولید شده است.

موضوع فیلم:

داستان فیلم درباره «نوران» با بازی گلشیفته فراهانی است، زنی سرکش و مستقل از قبیله‌ای صحرایی که هنر باستانی شفا را از مادربزرگش که یک خواننده مشهور است، فرا می‌گیرد.

براساس یک افسانه قدیمی در این منطقه، نیش عقرب در کمتر از ۲۴ ساعت باعث مرگ می‌شود ولی این افراد با نغمه‌سرایی خوانندگانی که به آوازخوان عقرب شهرت دارند، درمان می‌شوند.

نوران پس از مواجهه با فاجعه‌ای در روستای خود با «آدم» با هنرنمایی عرفان خان آشنا می‌شود که تاجر شتر است و به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. نوران پس از ازدواج با آدم با شکست دیگری مواجه می‌شود و تصمیم می‌گیرد در مسیر انتقام، تمام بدی‌هایی را که به او تحمیل شده است، جبران کند.

آواز عقرب‌ها به زبان راجستانی است و با استقبال مناسبی از سوی منتقدین سینمایی همراه شده است که کارگردانی، فیلمبرداری، موسیقی، و بازیگران را تحسین کردند.

گلشیفته فراهانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین