کد خبر: 68374 A

سام اصغری| بریتنی اسپیرز

طلاق سام اصغری و بریتنی اسپیرز قطعی شد/ عکس

طلاق سام اصغری و بریتنی اسپیرز قطعی شد/ عکس

ایران آرت: در مستندی که تی ام زد روز دوشنبه ۱۵ مه با نام «بریتنی اسپیرز هزینه آزادی» منتشر کرده است چند منبع مختلف معتقدند که ازدواج این زوج با «مشکل عمیق» روبرو شده است.

به گزارش وقت صبح، منابع تی ام زد ادعا کردند که اسپیرز ۴۱ ساله و اصغری ۲۹ ساله اغلب با یکدیگر بحث و جدل میکنند حتی در مواردی نیروهای امنیتی مجبور به مداخله شده اند.

در جای دیگری از این مستند تیام زد عنوان میکند که اصغری دیگر زیاد در خانه نمیماند این موضوع با توجه به اینکه بریتنی بعد از پایان بحران قیمومیت به سام تکیه کرده است، جای نگرانی دارد.

سام اصغری در واکنش به این مستند در بخش روایتگر اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرد و از همسرش در مقابل افراد نفرت انگیز که تلاش میکنند داستان او را تعریف کنند انتقاد کرد.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

اصغری در این ویدیو میگوید که برای من منزجر کننده بود که افرادی که در زندگی او بودند زمانی که صدایی نداشت، داستان او را طوری تعریف کردند که انگار مال آنهاست.

او در ادامه گفت که این کاملا نفرت انگیز بود چگونه میخواهی تاثیرگذارترین فرد نسل ما شاهزاده خانم پاپ و چهره محبوب آمریکا را جایی که پدرش به او میگوید چه کاری بکند چه آبی بنوشد، چه کسی را ببیند، حبس کنی و از او به عنوان یک ماشین پولساز استفاده کنی؟

 

بریتنی اسپیرز سام اصغری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین