کد خبر: 70593 A

بهنوش بختیاری| بهنوش بختیاری عکس| همسر بهنوش بختیاری

عکسی که بهنوش بختیاری از عروسی‌اش منتشر کرد | لو رفتن مهریه بهنوش بختیاری

عکسی که بهنوش بختیاری از عروسی‌اش منتشر کرد | لو رفتن مهریه بهنوش بختیاری

تصویری از مراسم عروسی بهنوش بختیاری منتشر شده است.

ایران آرت: بهنوش بختیاری از پرحاشیه ترین بازیگران ایرانی است. علاقه مندان فیلم و سریال، بهنوش بختیاری را با بازی در کمدی های دهه ۸۰ می‌شناسند. بهنوش بختیاری در سریال های شب های برره و خانه به دوش ایفای نقش کرد. بهنوش بختیاری متاهل است ولی تاکنون تصویری از همسرش منتشر نشده است. تازه ترین خبر درباره بهنوش بختیاری را در ادامه بخوانید.

بهنوش بختیاری بازیگر مطرح ایرانی در اینستاگرامش عکسی قدیمی را از خود در عروسی اش به اشتراک گذاشت که استایل عجیبی دارد.

بهنوش بختیاری همچنین نوشته که 14 سکه مهریه او بوده است. 

7vqllk0YY2S3

شبی که بهنوش بختیاری تصمیم گرفت خودکشی کند

خبر خودکشی کیومرث پوراحمد شوک بزرگی برای جامعه‌ی هنری بود. هنرمندان مختلف به بهانه مرگ خودخواسته‌ی خالق «قصه های مجید» در صفحات شبکه های مجازی خود با یادآوری خاطره ای از او یا ابراز تاسف از تصمیم او، سوگواری کردند. در این میان بهنوش بختیاری در استوری اینستاگرام خود با اشاره به مرگ کیومرث پوراحمد، از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته اشاره کرد که در فضای مجازی خبرساز شده است.

بهنوش بختیاری در استوری اینستاگرام خود با اشاره به ماجرای دردناک فوت کیومرث پوراحمد نوشت: «شرایط آنقدر بد بود که حتی خود من با اینکه صورتم همیشه خندان دیده می شد در سال گذشته یک بار تصمیم گرفتم مثل استادم آقای پوراحمد عمل کنم. به خدا قسم اگر دروغ بگویم. بعدها با دوستان سینمایی‌ام صحبت کردم، دیدم آنها هم به اینجا رسیده اند. باور نکردنی است ولی واقعیت است».

بهنوش بختیاری در ادامه استوری خود با اشاره به اینکه «فضا بسیار وهم انگیز و غمناک، پر استرس و ناامن» است تاکید کرد که خون به جگر اهالی سینما شده است و این «سیکل معیوب» جان اساتید و نوابغ دیگر را خواهد گرفت.

او در انتها با اشاره به ارزش جان انسان ها نوشت: «به خدا انسان در این شرایط می میرد.»

VEVM0ryLboMv

بهنوش بختیاری، سال گذشته در گفت‌وگو با تی وی پلاس از قصد خودکشی خود با ۳۰ عدد قرص زاناکس گفته بود. بختیاری در این مصاحبه گفت: «تاریخ نشان داده است هر کسی که می‌میرد عزیز و نازنین می‌شود و همه به یاد خوبی‌هایش می‌افتند. من در این مدت شاید بیش از ۱۰ بار آرزوی مرگ کرده‌ام. من، آدم بسیار قوی و قلدری هستم و گاهی اوقات با خود می‌گویم اگر فقط یک مورد از اتفاقاتی که برای من افتاد، برای یکی از آدم‌های سوسول دور و برم می‌افتاد دوام نمی‌آورند. من شاهد هجوم‌های ۸۰ میلیونی آدم‌ها علیه خودم بوده‌ام. شاید اگر به شما یا هر کس دیگری، در یک جمع چهار نفره، یک نفر بد نگاه کند طاقت نیاورید ولی من بارها شاهد حمله همکارانم و حمله مردم بوده‌ام. حمله‌هایی نابخردانه و ناجوانمردانه.»

او با توضیح شرایط روحی خود ادامه داد: «چند وقت پیش شبی خیلی بد داشتم و با وجود تمام قدرتم و تمام کتاب‌هایی که دور و برم جمع کرده‌ام و تمام ویس‌های انگیزشی با عبارت‌های تاکیدی، یک مرتبه، یک جعبه زاناکس برداشتم و ۳۰ قرص کف دستم خالی کردم و به خودم گفتم تمامش کن. این قدر حالم بد بود. نمی‌دانم چه صدایی بود که به من گفت برو بیرون، قدم بزن، حالت عوض می‌شود و قطعا فردا روز بهتری است.»

روایت تلخ بهنوش بختیاری از تجربه آزار جنسی

 بهنوش بختیاری در گفت‌وگو با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی، از تجربه آزار جنسی گفت و اعلام کرد این موضوع را پیگیری قضایی کرده و اگر لازم باشد نام آزارگر خود را هم فاش خواهد می‌کند.

بهنوش بختیاری در این‌باره گفت: «در این ۲۶ سالی که در سینما حضور داشتم و فعالیت کردم، هیچ‌وقت چنین چیزی را تجربه نکردم به جز کار آخرم. ماجرا این است که یک واژه‌ای داریم به نام زن شوهردار، انسان متاهل و متعد، این آقا با علم به این موضوع به من پیشنهاد داد و واکنش من هم چک و لگد و فحش بود. عمق فاجعه اینجا است که همسر و فرزند این فرد هم سر صحنه حضور داشتند.»

oT3ia7AVZdpU

او ادامه داد: «چون پاسخ این آقا را ندادم، هزار تومان از حق‌الزحمه من را پرداخت نکردند، یک روز من را سوار ماشینشان کردند و از شورآباد قم به سمت تهران حرکت کردیم، من را کیلومترها دورتر از خانه برد، به او گفتم نگه دارد توجهی نکرد تا در نهایت با ۱۱۰ تماس گرفتم. به من گفت اگر یکم با من سازش کنی، پولت را هم می‌دهم، من هم با لگد زدم توی کمر او و گفتم خاک‌ بر سر منِ بختیاری اگر به خاطر پول چنین کاری را انجام دهم.»

او در پایان گفت: «ولی از طریق مراجع قضایی ماجرای حقوق را پیگیری کردم و اگر هم لازم شود، نام ایشان را فاش می‌کنم در حال حاضر هم موافق جنبش می‌تو هستم چون هر کسی یک پولی به دستش آمده فکر کرده می‌تواند به سینما بیاید و هرکاری دوست دارد انجام دهد.»

بهنوش بختیاری بهنوش بختیاری و همسرش همسر بهنوش بختیاری ازدواج بهنوش بختیاری مهریه بهنوش بختیاری اینستاگرام بهنوش بختیاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین