کد خبر: 58582 A

به نقل از یک رسانه، در حالی که سهمیه ۳ هزار نفری واکسن کرونا برای صدا و سیما حاشیه‌ساز شده است، اخبار جدید حاکی از آن است که سلبریتی‌های صدا و سیما و سینما و بازیگران هم سهمیه خارج از نوبت واکسن گرفته‌اند.

ایران آرت: تجارت‌ نیوز نوشت: خبرنگاران صدا و سیما روز گذشته عکس‌هایی از واکسیناسیون خود در صفحات شخصی‌شان منتشر کردند.

دریافت بی‌سر و صدای سهمیه واکسن کرونا پس از اطلاع‌رسانی تجارت‌نیوز واکنش رسانه‌ها و متولیان توزیع واکسن را برانگیخت و در ابتدا رئیسی، سخنگوی ستاد کرونا با تایید این مطلب گفت که عوامل صدا و سیما برای پوشش اخبار انتخابات سهمیه واکسن گرفته‌اند.

کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو هم ضمن تایید این موضوع اعلام کرد که سه هزار نفر در صدا و سیما سهمیه خارج از نوبت واکسن کرونا گرفته‌اند.

چند هزار نفر از صداوسیما واکسن زدند؟ + عکس

 

ماجرا به همین جا ختم نشد و دیشب در یک روم کلاب‌هاوس با عنوان «واکسیناسیون در صدا و سیما؛ واقعیت یا دروغ؟» واقعیت‌های دیگری فاش شد.

این روم که با حضور برخی مدیران میانی صدا و سیما و تهیه‌کنندگان و مجریان تشکیل شده بود، از توزیع واکسن خارج از سهمیه به بازیگران هم پرده برداشت.

مجریان برنامه کودک و بازیگران هم واکسن گرفتند

به نقل از تجارت نیوز، تعدادی از تهیه‌کنندگان از جمله رضا جودی، تهیه‌کننده سریال لیسانسه‌ها و مسلم آقاجان‌زاده اعلام کردند که بازیگران سریال‌های تلویزیون و سینما و حتی شبکه خانگی هم مشمول سهمیه خارج از نوبت واکسن کرونا شده‌اند.

آنها اعلام کردند که انجمن تهیه‌کنندگان سینما با ارسال نامه‌ای به تهیه‌کنندگان خواهان ارسال اسامی بازیگران پروژه‌ها برای دریافت واکسن شده‌اند.
سعید توکلی مجری و گوینده | بیوگرافی و عکسهای سعید توکلی و همسرش + زندگی  شخصی و جنجالها

 

یکی از مجریان صدا و سیما به نام سعید توکلی که مجری برنامه پایش است، از قول مدیر یکی از شبکه‌های صدا و سیما اعلام کرد که سهمیه خارج از نوبت واکسن کرونا نه تنها برای تولیدکنندگان برنامه‌های انتخاباتی اختصاص یافته که به دلیل پرخرج بودن پروژه‌های تولید سریال و فیلم تصمیم‌گیری بر آن بوده است که به بازیگران این سریال‌ها هم واکسن تزریق شود.

البته ماجرا به اینجا ختم نشد و پرسنل صدا و سیما که در این روم حاضر بودند خبر دادند که به جز بازیگران صدا و سیما مجریان برنامه کودک مانند سارا روستاپور هم واکسن تزریق کرده‌اند.

اخبار جعبه جادو| خاله‌سارا با نام "خانم‌بهار" به تلویزیون برمی‌گردد- اخبار  رادیو و تل - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

همچنین ماه‌منیر آقایی دیگر پرسنل صدا و سیما هم با تایید این موضوع که واکسن خارج از سهمیه صدا و سیمایی‌ها ربطی به پوشش انتخابات ندارد، گفت که اسم او نیز برای دریافت واکسن ارسال شده است.

با این اوصاف به نظر می‌رسد که سهمیه واکسنی که قرار است با آن پرسنل صدا و سیما و بازیگران سینما و شبکه‌های خانگی و صدا و سیما واکسینه شوند، فراتر از آنچه باشد که صرفا به بهانه پوشش اخبار انتخابات واکسینه می‌شوند.

تجارت نیوز نوشت: البته در این زمینه هیچ یک از مقامات وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا حاضر به پاسخگویی به ما  نشدند.

توزیع خارج از نوبت سهمیه واکسن برای صدا و سیما و بازیگران در شرایطی انجام می‌شود که اتاق بازرگانی با هزینه کارفرمایان اقدام به خرید شش میلیون دوز واکسن برای کرونا کرده بود که بنا به گفته مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران به دلیل بروکراسی اداری وزارت بهداشت واردات واکسن برای کارگران منتفی شد.

به نوشته این رسانه، حالا پرسش این است که اگر صدا و سیما و انجمن تهیه‌کنندگان سینما نگران سلامتی پرسنل و بازیگران‌شان هستند چرا با هزینه شخصی اقدام به خرید واکسن نکرده‌اند یا پرسنل خود را با تورهای واکسن، برای واکسیناسیون به خارج از کشور نمی‌فرستند و از سهمیه رایگان عموم مردم اقدام به برداشت خارج از نوبت واکسن کرده‌اند؟

 

بازیگر مجری صداوسیما واکسن کرونا واکسن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین