کد خبر: 59383 A

امضای تارانتینو روی پای یک هوادار زن/ عکس

امضای تارانتینو روی پای یک هوادار زن/ عکس

ایران آرت: ویدیوی امضای "کوئنتین تارانتینو" روی پای "شر ارار" دی‌جی ۲۶ ساله در شبکه اجتماعی تیک‌تاک نزدیک به ۴.۵ میلیون بازدید داشته است. ارار تصویر یک اثر هنری از پای امضاء‌شده‌اش را در eBay به فروش گذاشته و می‌گوید هدفش این است که دوست داشتن پا را "عادی‌سازی" کند.

ارار یک نویسنده، بازیگر و دی‌جی مسلمان است که چهارشنبه هفته گذشته در نزدیکی محل فیلمبرداری برنامه "جیمی کیمل" با تارانتینو ملاقات کرد. تارانتینو در این برنامه حاضر شده بود تا رمان "روزی روزگاری در هالیوود" (Once Upon a Time In Hollywood) را معرفی کند.

ارار در این ویدیو از تارانتینو می‌خواهد که پایش را امضاء کند. فیلمساز پاسخ می‌دهد: "بله، حتماً، بسیار خوب، جالب است" و با قلمی در دست مقابل دی‌جی زانو می‌زند. ارار در همین حین از تارانتینو می‌پرسد: "نظرتان در موردش چیست، چه امتیازی [به این پا] می‌دهید؟" کارگردان می‌گوید: "نه، امتیاز نمی‌دهم، امتیاز نمی‌دهم، اما در رده‌های بالا قرار می‌گیرد."

Untitled

به گزارش 30نما، دی‌جی حالا تصویر پای امضاءشده‌اش توسط این کارگردان را به یک پوستر هنری تبدیل کرده که غروب و دختران پالم روی آن به چشم می‌خورند و این متن را رویش درج کرده: "به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو". این پوستر در حال حاضر به قیمت ۵۲۰ دلار رسیده است.

ارار به "اینسایدر" می‌گوید: "با توجه به اینکه یک زن مسلمانم که حجاب را رعایت می‌کند – به این معنا که تمام بدن به جز صورت، دست‌ها و پاها را می‌پوشانم – در سراسر عمرم از پاهایم تعریف‌های زیادی شنیده‌ام."

 

تارانتینو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین