کد خبر: 68379 A

وام بازنشستگان| حقوق بازنشستگان| افزایش وام بازنشستگان

بازنشستگان امروز وام 20 میلیونی بگیرید/ سورپرایز افزایش وام بازنشستگان

بازنشستگان امروز وام 20 میلیونی بگیرید/ سورپرایز افزایش وام بازنشستگان

از خردادماه ثبت‌نام از بازنشستگان توسط کانون‌های بازنشستگی برای دریافت وام آغاز خواهد شد.

ایران آرت: احمد اسفندیاری معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه از سوی سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان خود اظهار کرد: طی سنوات گذشته این سازمان بر اساس یک برنامه‌ریزی مدون این وام را به بازنشستگان خود پرداخت کرده است.

اسفندیاری تصریح کرد: سال گذشته مبلغ 12 میلیون تومان به بازنشستگان واجد شرایط به عنوان وام قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت می‌شد که با پیگیری‌های صورت گرفته امسال این رقم افزایش پیدا کرده است.

وی در خصوص میزان افزایش وام قرض‌الحسنه بازنشستگان گفت: میزان رقم وام قرض الحسنه به بازنشستگان به 20 میلیون تومان افزایش یافته است.

اسفندیاری درخصوص نحوه ثبت‌نام و پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان تصریح کرد: بازنشستگان در هر استان و شهرستان می‌توانند با مراجعه به کانون‌های بازنشستگی اقدام به ثبت‌نام و در نهایت دریافت وام 20 میلیون تومانی کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی افزود: از خردادماه فرآیند ثبت‌نام بازنشستگان برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی از سوی کانون‌های بازنشستگی انجام خواهد شد و در نهایت پس از طی مراحل قانونی این وام به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال چه تعداد از بازنشستگان تامین اجتماعی از تسهیلات و وام اشاره شده بهره‌مند خواهند شد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی امسال قرار است 500 هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات اشاره شده بهره ببرند.

اسفندیاری اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده هر ماه تعدادی از بازنشستگان در هر استان و شهرستان از این وام استفاده خواهند کرد.

 

حقوق بازنشستگان وام بازنشستگان
نظرات خوانندگان
  • باسلام نزدیک شش ماه برای وام ثبت نام کردم قرار است تیرماه واریز بشود چرا برای همه بازنسستگان نخاهد شود عبدالله مرادخانی ازاستان ایلام شهرستان آبدانان

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین