کد خبر: 68925 A

استقلال| حسین حسینی

سکوت دروازه‌بان استقلال شکست: واگذار ناجوانمردان به خدا!

سکوت دروازه‌بان استقلال شکست: واگذار ناجوانمردان به خدا!

سیدحسین گفته که فضای شدید روزهای گذشته حق او نبوده و افرادی که در توهین به خودش و خانواده‌اش نقش داشتند را به خدا واگذار کرده است‌.

ایران آرت: سیدحسین حسینی دروازه‌بان ملی‌پوش و باتجربه استقلال یکی از نفراتی است که بعد از دربی از سوی برخی صفحات مجازی به شدت مورد حمله قرار گرفت. بعضی افراد در فضای مجازی به بهانه مقصر بودن حسینی روی گل‌های خورده استقلال در فینال جام حذفی ، از او بشدت انتقاد کردند و البته مطالبی توهین آمیز و گاها زننده را درباره او انتشار دادند.

فضایی تندی که علیه حسینی ایجاد شد حتی با مصاحبه برخی کارشناسان و در نهایت بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال مبنی بر اینکه او روی گل‌های خورده کمترین تقصیر را داشت هم آرام نشد و حالا در چنین شرایطی کاپیتان آبی‌ها که از وضعیت موجود گلایه‌مند است در پستی اینستاگرام لب به سخن گشوده و ضمن عذرخواهی از هواداران استقلال بابت ناکامی در کسب جام مواردی را بیان کرده که تامل‌برانگیز است.

حسینی در صفحه اینستاگرام خود از نقش برخی افراد در ایجاد جوسازی علیه خودش حرف زده و آنها را ناجوانمرد نامیده است. او از هواداران واقعی استقلال خواسته اجازه ندهند این افراد هرطور که دوست دارند و بر اساس برخی اهدف به قضاوتش بپردازند.

سیدحسین گفته که فضای شدید روزهای گذشته حق او نبوده و افرادی که در توهین به خودش و خانواده‌اش نقش داشتند را به خدا واگذار کرده است‌.

متن کاملی که سیدحسین حسینی مرد شماره یک استقلال در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده به شرح ذیل است:

«سلام به هواداران عزیز استقلال

‌در این یک هفته خیلی با خودم کلنجار رفتم که چطور جواب شما عزیزان را بدهم، اما فقط خدا می‌داند چه روزهایی را پشت سر گذاشتم. همیشه یاد گرفتم به درد روزهای سخت دردی دیگر اضافه نکنم و شاید اگر کلامی از زبانم بعد از بازی خارج می‌شد،‌ ناراحتی شما را بیشتر می‌کرد. به همین دلیل در این چند روز صبر کردم، حرف شنیدم و سختی کشیدم تا اینکه امروز تصمیم گرفتم حرفم را به شمار عزیزان بزنم و بابت باخت در دربی عذرخواهی کنم.

می‌دانم چقدر ناراحت هستید و چه ساعت‌های تلخی را پشت سر گذاشتید. به خاطر همین از شرمندگی شما سکوت کردم و پیش شما خجالت‌زده هستم.

منِ کاپیتان استقلال شرمنده‌ام که امسال آنطور که می‌خواستید نشد ولی از شما خواهش می‌کنم اجازه ندهید یک عده ناجوانمرد من را طوری قضاوت کنند که حقم نیست.

هواداران عزیز، در این 10 سالی که در استقلال بودم، نه از مربی برای بازی کردن خواهش کردم و نه برای ماندن با مدیرعاملی لابی کردم. اگر اینجا در استقلال تیم محبوبم بودم، فقط به خاطر لطف خدا و حمایت‌هایی است که از سمت شما داشتم. امسال فشارهای بسیار زیادی از خودی و غیرخودی تحمل کردم اما همه را به جان خریدم و سکوت کردم. آن روزها حرفی نزدم و سکوت کردم، امروز خودم و خانواده‌ام ناسزا می‌شنویم و قضاوت‌هایی در مورد انجام شد که حقم نبود.

در این سال‌ها هر وقت قضاوت شدم، همه چیز را به خدا واگذار کردم، الان هم اعتقاد دارم کسانی که این جو ناجوانمردانه را برای من ساختند جواب کارشان را می‌گیرند. آنهایی که گفتند حسینی بعد از گل تساوی استقلال در دربی ناراحت شده، مطمئن باشند که خدا جوابشان را خواهد داد. هرچند در مقابل شما هواداران واقعی و دلسوز استقلال سرم پایین است و همه حرف‌های شما را به دیده منت می‌گذارم و بابت همه اتفاقات امسال که حتی مقصرش بودم و نبودم، از شما عزیزان عذر می‌خواهم».

1884238

 

استقلال حسین حسینی
نظرات خوانندگان
 • کوروش آبی
  پاسخ

  سلام آقای حسینی آقا ما همه هواداران تیم استقلال شما رو دوست داریم ما هواداران وشما بازیکن های تیم استقلال ی خانواده ايم ی خواهش برادرانه دارم ازتون در تیم بمان با قدرت بازی بکن و پوز این لنگی ها رو بزن همین

 • سلام سید جان توهمات سیدی هستی.که همیشه بودی هستی.کاری به حرف مردم نداشته باش.باحرف مردم که نمیشه زندگی کرد.بعضی هایادشون رفته قهرمانی پارسال تیم تاج.50درصدش دستان چسبناک شمابودکه جلوی توپ رومیگرفت.توتیم بمان.وسیدی کن.یاعلی

 • درود بر سید حسین حسینی
  درود بر سید خدا
  درود بر مرد میدان
  درود بر همشهری عزیزم
  سید جان امیدوارم هر کجا که هستی سالم و سربلند باشی

  دوستدار شما عضو از خانواده بزرگ تاج کبیر

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین