کد خبر: 69032 A

پرسپولیس| علیرضا بیرانوند| مرتضی پورعلی گنجی| سروش رفیعی

حمله تند به ستاره‌های پرسپولیس؛ کار شما با آن دختر خانم تعرض است!

حمله تند به ستاره‌های پرسپولیس؛ کار شما با آن دختر خانم تعرض است!

ایران آرت: برترین ها نوشت: به مناسبت دبل قهرمانی شاگردان گل محمدی در فصل اخیر، مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی، سه ستاره باشگاه پرسپولیس مهمان عادل فردوسی پور بودند و با این مجری مصاحبه‌ای متفاوت انجام دادند.

در بخشی از این مصاحبه، بیرانوند خاطره‌ای از زمان حضورش در نفت تهران به همراه پورعلی گنجی تعریف کرد. او دراین باره گفت: یک بار در خیابان با مرتضی در حال بازگشت از استخر بودیم که مرتضی به یک دختر تیکه‌ای انداخت و دختره به سمت ما آمد و از ما پرسید که چه کسی متلک انداخت؟ مرتضی من را نشان داد و آن دختر یک سیلی به صورت من زد. سپس یک شخصی که به دنبال آن دختر آمده بود هم از ماشین پیاده شد و به من سیلی زد.»

این خاطره که در ابتدا در فضای مجازی با عنوان شوخی «جالب و خنده‌دار» منتشر شد، مورد انتقاد تند برخی کاربران قرار گرفت.

این عده ضمن انتقاد به عادل فردوسی‌پور بابت خندیدن و قهقه به این صحبت، تعرض کلامی به یک خانم را شایسته یک فوتبالیست ملی‌پوش ندانستند.

برخی واکنش کاربران فضای مجازی به این مطلب را مرور می‌کنیم:

* ‌وقتی تعرض کلامی به یک زن برای فردوسی‌پور خنده‌دار است؛ خاطره بیرانوند از تعرض کلامی پورعلی گنجی به یک زن و بازتاب آن در برنامه عادل

* ‌یک کلیپ دیدم فردوسی‌پور نشسته و بیرانوند و پورعلی‌گنجی نشستند روبروش دارن خاطره تیکه انداختن به یه دختری تو خیابون رو تعریف می‌کنند و استاد پروفسور، مبارز انقلابی، محبوب قلب‌ها، هرهر داره می‌خنده. حتی به نظرش نرسیده ممکنه این کار مشکلی داشته باشه. واقعا چندش آور.

* ‌آقای بیرانوند تو مرام ما نیست که به دختر مردم تیکه بندازیم تو خیابون! بعد تو اومدی این حرکت غلط رفیقتو با افتخار تعریف میکنی و میخندی؟

‌‌‎* این حرکت بیرانوند و دوستان یه سطح بالایی از بیشعوریه، اما اینکه اومدن این کارشون رو با خنده و شوخی تعریف میکنند یه سطح بالاتری از بیشعوریه و اوجش هم اونجاست که میدونن این مصاحبشون همه جا پخش میشه و مجلس خصوصی نیست.

* ‌کجای دنیا می‌شه برنامه‌ای رو دید که بازیکنان یه تیم فوتبال برن جلوی یه مجری معروف و با خنده خاطرات مزاحمت برای دخترها توی خیابون رو تعریف کنن؟ خود عمل یه داستانه، با خنده تعریف کردنش یه داستان دیگه‌اس!

 

پرسپولیس سروش رفیعی علیرضا بیرانوند مرتضی پورعلی گنجی
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    چقدر مشمئزکننده زور میزنید یکی رو خراب کنید..ولی خب آب تو هاون کوبیدن نتیجه‌ش بیشتره

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین