کد خبر: 69061 A

مهدی قائدی| استقلال| فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی ستاره استقلال را بود!

فرهاد مجیدی ستاره استقلال را بود!

ایران آرت: ستاره فصل گذشته استقلال احتمالا از شباب الاهلی راهی یک باشگاه دیگر اماراتی شود.

به گزارش ورزش سه، مهدی قایدی در سال قهرمانی استقلال حضور نداشت و فرهاد مجیدی نتوانست از این بازیکن بهره ببرد، اما این ستاره فوتبال ایران پس از یک فصل بازی در شباب الاهلی امارات، تصمیم گرفت دوباره به جمع آبی‌پوشان برگردد و به‌عنوان بازیکن قرضی به میدان برود، اما حالا با اتمام فصل امکان دارد دوباره به امارات برود و این بار در یک تیم جدید کار کند.

این ملی‌پوش ایرانی که در فصل اخیر علی‌رغم نمایش درخشان و زدن ۱۲ گل در لیگ برتر نتوانست قهرمانی در لیگ برتر یا جام حذفی را همراه با استقلال تجربه کند، با اتمام قرارداد قرضی باید به شباب الاهلی برگردد تا این باشگاه اماراتی برای آینده او تصمیم‌گیری داشته باشد.

باشگاه شباب الاهلی برای فروش مهدی قایدی تمایل دارد و گفته می‌شود باشگاه اتحاد کلباء امارات که هدایت آن را فرهاد مجیدی برعهده دارد، مشتری جدی ستاره ایرانی است و می‌خواهد هر طور شده این خرید را انجام بدهد و تیمش را برای فصل جدید تقویت کند.

1885888

مهدی قایدی در فهرست بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی قرار دارد و به همین منظور باشگاه اتحاد کلباء یکی از جدی‌ترین برنامه‌های خود را برای جذب این بازیکن گذاشته و به دنبال توافق با شباب الاهلی است تا بتواند این ملی‌پوش ایرانی را جذب کند و به جمع بازیکنان سرمربی ایرانی خود بیاورد.

روزنامه اماراتی البیان نیز که معمولا اخبار موثقی از باشگاه اتحاد کلباء منتشر می‌کند، ضمن تایید خبر علاقه فرهاد مجیدی به جذب مهدی قایدی و بازتاب آن در رسانه‌های ایران، تاکید کرده ببرها به طور جدی خواهان این بازیکن فصل گذشته استقلال هستند و می‌خواهند او را استخدام کنند.

در شرایطی فرهاد مجیدی تاکید به جذب مهدی قایدی به باشگاه اتحاد کلباء داشته که مدیران استقلال نیز امیدوار هستند طبق رایزنی با شباب الاهلی امارات، دوباره بتوانند این بازیکن را به خدمت بگیرند، اما بعید است با توجه به شرایط مالی آبی‌ها و از سوی دیگر وضعیت مالی مناسب اتحاد کلباء، باشو دوباره در لیگ ایران به میدان برود.

قایدی در فصل ۲۲-۲۰۲۱ که عضو شباب الاهلی بود، در مجموع ۲۲ حضور ثابت یا تعویضی خود توانست چهار گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد که حالا با تجربه بیشتر و شرایط فنی بهتر، می‌تواند در صورت حضور دوباره در لیگ برتر امارات عملکرد بهتری ارائه کند.

استقلال فرهاد مجیدی مهدی قائدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین