کد خبر: 69171 A

استقلال| جواد نکونام

جواد نکونام سرمربی استقلال شد

جواد نکونام سرمربی استقلال شد

اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال روی جواد نکونام به تجمیع نظر رسیده‌اند و در مورد لوپز می گویند مربی اسپانیایی نزدیک به چهار سال بیکار بوده و شناخت این مربی نسبت به استقلال و لیگ برتر ایران کم است و..

ایران آرت: پیش بینی می‌شود در ساعات آینده جواد نکونام به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال معرفی شود.

اگرچه لوپز، مربی اسپانیایی برای بازدید از امکانات باشگاه استقلال و مذاکره با مدیران این باشگاه وارد تهران شده اما به نظر می‌رسد نظر اعضای کمیته فنی در مورد این مربی خیلی مثبت نیست و این موضوع هیئت مدیره را مجاب خواهد کرد، از بین گزینه های ایرانی سرمربی خود را انتخاب کند که در بین گزینه های ایرانی جواد نکونام بیشترین شانس را دارد.

به گزارش خبر ورزشی، اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال می گویند مربی اسپانیایی نزدیک به چهار سال بیکار بوده و شناخت این مربی نسبت به استقلال و لیگ برتر ایران کم است و...

همچنین اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال بر این باورند استقلال در حال حاضر زمان زیادی را برای جذب بازیکن و همچنین آماده سازی از دست داده و اگر مربی خارجی برای هدایت تیم استقلال انتخاب شود، زمان از دست رفته مضاعف خواهد شد. با توجه به این نگاه‌ها به نظر می رسد،  به زودی جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال برگزیده شود.

در صورت انتخاب نکونام به عنوان سرمربی تیم استقلال، وی به زودی کار جذب بازیکن را آغاز خواهد کرد. گفته می‌شود باشگاه استقلال با جواد نکونام مذاکره مستقیم و حضوری داشته و طرفین بر سر خیلی از مسائل به توافق رسیدند.

استقلال جواد نکونام
نظرات خوانندگان
 • غلامرضا
  پاسخ

  مربی خارجی الان بدرد‌‌‌ استقلال‌ نمیخوره چون فرهنگ ایران رانمیداند شناخت می‌خواهد که آنهم زمان‌بر است جواد بهترین گزینه سر مربی گری تیم استقلال است.

 • ناشناس
  پاسخ

  <b>چرا می گویید تراکتور این سهمیه استقلال نه تراکتور حتما لنگی تشریف دارید والله این نمی گفتید همه فکر میکنن که حق تراکتوره که این صحیح نیست</b>

 • ناشناس
  پاسخ

  نکونام انتخاب عالی

 • سجاد
  پاسخ

  نجات استقلال فقط به دست محمدرضا کریمی از اصفهان..
  سرمربی با هوش و مدرن به روز.

 • مهدی
  پاسخ

  فقط فقط جواد نکونام باید سرمربی استقلال باشه چون ازحال وهوای فوتبال ایران خبر داره هرچه زودتر باید بیاد آقای نکونام

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین