کد خبر: 70393 A

مهدی طارمی به میلان پیوست | انفجار بمب ستاره پرسپولیسی در فوتبال ایران

مهدی طارمی به میلان پیوست | انفجار بمب ستاره پرسپولیسی در فوتبال ایران

در سالهای دور ستاره‌های پرسپولیسی در تیم‌های برتر فوتبال اروپا توپ زده بودند و حالا این فرصت برای مهدی طارمی پیش آمده است.

ایران آرت: سران باشگاه پورتو پس از جلسه طولانی مدت بر سر پیشنهاد آث میلان مبنی بر جذب مهدی طارمی بالاخره بسته نهایی خود را با نظر سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم و مدیر برنامه‌های طارمی اعلام کردند.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پورتو رقمی جزئی به بسته پیشنهاد مالی ۱۵ میلیون یورویی میلان بابت دریافت رضایت‌نامه طارمی اضافه کرده است و تا عصر پنجشنبه فرصت داده تا میلان در این باره تصمیم‌گیری کند.

بنا بر این خبر باشگاه پورتو موافقت قطعی خود را با انتقال طارمی به میلان در صورت پذیرش شرط مالی این باشگاه اعلام کرده است تا دیگر همه چیز به موافقت سران روسونری بستگی داشته باشد.

مدیر برنامه‌های طارمی ضمن تشکر از جایگاهی باشگاه پورتو برای موکلش فراهم کرده، موافقت مهاجم تیم ملی ایران برای انتقال به میلان رسما  اعلام کرده تا با موافقت با شرایط باشگاه ایتالیایی فاصله مهدی با سری آ تنها یک امضا باشد

دقایقی پیش فابریزیتزیو رومانو، روزنامه نگار معتبر بازار نقل و انتقالات درمورد این انتقال چنین نوشت:"پیشنهاد میلان برای جذب مهدی طارمی مطابق انتظار ارائه شد. بسته‌ای به ارزش 15 میلیون یورو با شرایط پرداخت مطلوب. انتقال اکنون به پورتو بستگی دارد. چهارشنبه، روز سرنوشت ساز."

 

gg1navem (1)

پرسپوليس مهدی طارمی میلان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین