کد خبر: 70461 A

پرسپولیس

پرسپولیس مهاجم دورتموند را می‌خرد؟ | خبر تازه برای هواداران پرسپولیس

پرسپولیس مهاجم دورتموند را می‌خرد؟ | خبر تازه برای هواداران پرسپولیس

ایران آرت: در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر مذاکره پرسپولیس با آنتونی مودست مهاجم فرانسوی فصل گذشته دورتموند منتشر شده است.

به گزارش طرفداری، طی دو روز اخیر خبرهایی در مورد مذاکره باشگاه پرسپولیس با آنتونی مودست مهاجم فرانسوی فصل گذشته دورتموند منتشر شده است. این در حالی است که طبق خبرهای دریافتی طرفداری هیچ مذاکره ای از سوی باشگاه پرسپولیس با این مهاجم صورت نگرفته است.

اول این که یحیی گل محمدی هیچ لیستی مبنی بر آغاز مذاکرات با مودست به باشگاه پرسپولیس نداده و طبیعی است باشگاه نیز دلیلی برای آغاز این مذاکرات ندارد. یکی از دلایلی که تا به امروز رضا درویش را از جذب مهاجم منصرف کرده این است که او اعتقاد دارد جذب بازیکن باید بر اساس نظر سرمربی باشد. شاید اگر جذب مهاجم به خود او واگذار می شد مثل فصل قبل که باعث انتقال لوکادیا به پرسپولیس شد، شخصا با مهاجمان برای انتقال به پرسپولیس مذاکره می کرد اما او این فصل تاکید دارد جذب مهاجم خارجی باید با نظر سرمربی تیم انجام شود.

از سوی دیگر طبیعی است با توجه به قانون سقف بودجه پرسپولیس قادر به پرداخت دستمزد چند میلیونی این مهاجم باسابقه نیست. بازیکنی که هم اکنون پیشنهادهای بسیار بهتری از تیم های آلمانی و سایر باشگاه های اروپایی دارد و طبیعی است با رقمی بین 1 تا 1.5 میلیون دلار به ایران نخواهد آمد.

پرسپولیس

براساس همین دلایل و البته تاکید یکی دو مسئول باشگاه پرسپولیس، هیچ مذاکره ای بین باشگاه و این بازیکن انجام نشده و همه چیز در حد یکی دو پیام مجازی از سوی برخی نزدیکان بوده که این روزها تلاش زیادی برای لینک کردن مهاجم خارجی به باشگاه و یحیی گل محمدی از روش های مخصوص به خود نشان داده اند.

پرسپولیس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین