کد خبر: 53450 A

ببینید: برترین عکس‌ها با موضوع آب و هوا در سال ۲۰۲۰

ببینید: برترین عکس‌ها با موضوع آب و هوا در سال ۲۰۲۰

عنوان برنده اصلی رقابت عکاسی انجمن سلطنتی هواشناسی انگلیس امسال به رودولف سولگان "Rudolf Sulgan" عکاس اهل اسلواکی برای ثبت تصویری از پل بروکلین در نیویورک حین بارش برف رسید.

ایران آرت: انجمن سلطنتی هواشناسی انگلیس، عکاس آب و هوا در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، عنوان برنده اصلی رقابت عکاسی انجمن سلطنتی هواشناسی انگلیس امسال به رودولف سولگان "Rudolf Sulgan" عکاس اهل اسلواکی برای ثبت تصویری از پل بروکلین در نیویورک حین بارش برف رسید. این عکس با عنوان "کولاک" وارد رقابت عکاسی شده بود.


کولاک

داوران این رقابت عکاسی، عکس "کولاک" را از بین ۲۶ نامزد نهایی انتخاب کردند. فهرست نامزدهای نهایی این رقابت عکاسی چندی پیش از بین بیش از ۷۷۰۰ شرکت‌کننده انتخاب شده بود.

همچنین رتبه دوم و سوم این رقابت به ترتیب به "وو ترانگ هوآن" برای عکس "تپه‌های چای" و "ماجا کرالجیک" برای عکس "هیولا" رسید.


تپه‌های چای

 


هیولا
 

تصاویری که در این رقابت عکاسی شرکت‌ داده شدند از نقاط مختلف جهان از جمله ویتنام، اسکاتلند و بلاروس ارسال شده‌ بودند و سوژه‌هایی همچون مه، باران، برف، طوفان و درخشش خورشید را به تصویر می‌کشند. 

عکس "گنجینه بایکال" که توسط "الکسی تروفیموو" به ثبت رسیده نیز با کسب بیشترین آرای مردمی به عنوان تصویر منتخب مردم در این رقابت معرفی شد.


گنجینه بایکال

همچنین عنوان عکاس جوان آب و هوا در سال ۲۰۲۰ به "کولسنیک استفانی سرگیونا" عکاس ۱۷‌ ساله روس برای عکس "زندگی منجمد" رسید.


زندگی منجمد

 

جایزه عکاسی عکاسی آب و هوا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین