کد خبر: 55379 A

گالری ویستا میزبان نمایشگاه برنده سومین جایزه هنر معاصر ویستا، حمید رضا آزاد است. سمفونی استیصال عنوان این نمایشگاه است که در مدیوم چیدمان ارائه شده است.

ایران آرت: حمید رضا آزاد برای معرفی ایده که توانست جایزه ویستا سوم را از آن خود کند، نوشته است: " در نظر بگیریم مکانی را که تمامی صوت ها در آنجا گرد هم می آیند و در تکراری ابدی به سر می برند، مخاطب می تواند الگوهای نامنظمی از صدا، که تشکیل شده از صدای چیزهایی است که قادر به تولید صوت می باشند را دریافت کند. در این مجموعه تلاش بر این است که تجربه حضور در مکانی فراهم شود که به واسطه صوت تاریخی بایگانی شده برای مخاطب نشر یابد، هر چند غیر خطی و هر چقدر تصنعی."

حمید رضا آزاد

حمید رضا آزاد متولد ۱۳۷۲ آمل، در سال ۱۳۹۱ وارد دانشگاه هنر تهران و در رشته نقاشی مشغول تحصیل شد، دغدغه اساسی او خلق ویدئو و چیدمان است، آثار او به وقایع پیرامونی اش اشارت دارد که به واسطه پرداختن به اسطوره ها و تاریخ شمایل دیگرتری به خود می گیرند، روایت ها چند پاره و مرز میان اولویت هایش محو و کمرنگ می شوند، از جمله فعالیت های هنری حمید رضا آزاد، می توان به چند نمایشگاه گروهی نقاشی و ویدئو اشاره کرد،او در آمل زندگی و کار می کند.

جایزه ویستا، به ایده های برتر هنری تعلق می گیرد که آبان ماه سال گذشته بنا به رای هیات داوران، به طور مشترک به حمید رضا آزاد و کلثوم صالحی رسید.

سمفونی استیصال تا ۲۸ دی ماه در گالری ویستا به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم به تماشاست و علاقمندان با رعایت همه قوانین بهداشتی می توانند از آن دیدن کنند.

 

 

گالری ویستا جایزه ویستا حمید رضا آزاد سومین جایزه هنری ویستا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین