کد خبر: 61426 A

این هنرمند درباره ایده پیشنهادی خود به چهارمین جایزه ویستا گفت: تقابل وجوه زنانه و مردانه قدرت در آیین‌های سوگواری و شیوه‌های خلق هنر در این فرهنگ موضوع اینستالیشن ارائه شده است.

ایران آرت: میترا سلطانی از جمله هنرمندانی است که ایده او در فهرست یازده ایده برگزیده چهارمین جایزه هنر معاصر ویستا قرار گرفته است. او متولد ۱۳۶۷ است و لیسانس نقاشی و فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنر دارد و در در بیش از ۳۰ نمایشگاه گروهی شرکت کرده و ۳ نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است.

میترا سلطانی درباره ایده پیشنهادی خود به چهارمین جایزه هنر معاصر ویستا گفت: "مویه" ایده پیشنهادی من به گالری ویستا است. این پروژه تلاش می‌کند با اندیشیدن در بستر فرهنگی زادگاهم -منطقه بختیاری- شیوه‌های تازه‌ای از برخورد با ماده و مفهوم را تجربه کند.

سلطانی افزود: تقابل وجوه زنانه و مردانه قدرت در آیین‌های سوگواری و شیوه‌های خلق هنر در این فرهنگ موضوع اینستالیشن ارائه شده است.

این هنرمند همچنین درباره اهمیت جایزه هنر معاصر ویستا بیان کرد: جایزه ویستا امکان نمایش آثاری را فراهم می‌کند که با فاصله گرفتن از بازار هنر کمتر فرصت نمایش پیدا می‌کنند.

ایده‌های منتخب چهارمین جایزه ویستا در نمایشگاهی که تا 9 مهرماه 1400 در گالری ویستا دایر است از ساعت 16 تا 20 قابل تماشاست.

آیین اختتامیه و معرفی برنده جایزه 30 میلیون تومانی با روشن شدن وضعیت بحرانی این روزهای کرونایی اطلاع رسانی خواهد شد.

گالری ویستا جایزه ویستا میترا سلطانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین