کد خبر: 65493 A

موزه هنرهای معاصر تهران، گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، آثار عاشورایی، آثار مذهبی

موزه هنرهای معاصر تهران، هم زمان با محرم حسینی، از فردا میزبان سلسله نشست « زیبایی شناسی حماسه » می شود و طی آن نگاه هنرمندان به واقعه کربلا با نمایش برخی آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بررسی و تحلیل خواهد شد.

ایران آرت: به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، این نشست‌های تخصصی از یکشنبه نهم مرداد ماه همزمان با دوم محرم ساعت ۱۵ در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران آغاز می شود و تا اربعین ادامه خواهد داشت.

هفته نخست این نشست ها به نقاشی قهوه خانه ای ( خیالی نگاری ) اختصاص دارد که در روز نخست یکشنبه نهم مرداد هادی سیف ذیل عنوان شمایل نگاری و روز سه شنبه یازدهم مرداد امیر مازیار ذیل عنوان پرده های درویشی سخنرانی و به پرسش ها پاسخ خواهند داد.

دبیر علمی این سلسله نشست روزبه سلطان محمدی و دبیر اجرایی احسان برزین هستند و جلسات به صورت حضوری و پخش زنده از اینستاگرام موزه هنرهای معاصر تهران در دسترس مخاطبان است.

این برنامه پژوهش محور تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت و هر بار با نمایش اثاری از گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و حضور هنرمندان و پژوهشگران هنری، آثار عاشورایی و مذهبی از منظرهای گوناگون بررسی و تحلیل خواهد شد.

گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران هادی سیف امیر مازیار نشست زیبایی شناسی حماسه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین