کد خبر: 70721 A

آرت ابوظبی| آرت ابوظبی 2023| Beyond Emerging Artists

آرت ابوظبی «فراتر از هنرمندان نوظهور» را برگزار می‌کند/ Beyond Emerging Artists با کیوریتوری مراد منتظمی

آرت ابوظبی «فراتر از هنرمندان نوظهور» را برگزار می‌کند/ Beyond Emerging Artists با کیوریتوری مراد منتظمی

برنامه سالانه Beyond Emerging Artists با ارائه آثاری از سه هنرمند نوظهور امارات متحده عربی به کیوریتوری مراد منتظمی برگزار خواهد شد.

ایران آرت: آرت ابوظبی میزبان نمایشگاه «فراتر از هنرمندان نوظهور» خواهد بود

Beyond Emerging Artists (فراتر از هنرمندان نوظهور) یک برنامه سالانه است که توسط آرت ابوظبی برگزار می‌شود. امسال، این نمایشگاه آثار جدیدی از ۳ هنرمند نوظهور از امارات متحده عربی، المها جارالله (Almaha Jaralla)، لطیفه سعید (Latifa Saeed) و سامو شلبی (Samo Shalaby) را ارائه می‌دهد.

کیوریتوری این نمایشگاه بر عهده مراد منتظمی است. منتظمی این روزها در بنیاد فرجام نمایشگاه عکس‌های لطیف العانی به پدر عکاسی عراق شهرت دارد را به عنوان کیوریتور به نمایش گذاشته است. 

نمایشگاه Beyond Emerging Artists از چهارشنبه ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ تا یکشنبه ۲۱ ژانویه ۲۰۲۴ در گالری S، منارات السعدیات، ابوظبی برگزار می شود.

پانزدهمین دوره نمایشگاه هنر ابوظبی از ۲۲ تا ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳ در منارات السعدیات ابوظبی برگزار می شود.

«فراتر از هنرمندان نوظهور» یک ابتکار سالانه است که به سه هنرمند نوظهور در امارات متحده عربی بستری را برای توسعه تمرین خود و تحقق پروژه‌های هنری جاه طلبانه ارائه می‌دهد.

هنرمندان منتخب یک برنامه یک ساله را که توسط یک متصدی مهمان هر ساله با بازخورد انتقادی و حمایت از کیوریتور ایجاد می‌شود، انجام می‌دهند. این برنامه منجر به برگزاری یک نمایشگاه گروهی برای نمایشگاه هنر ابوظبی در ماه نوامبر می‌شود. این آثار پس از تاریخ نمایشگاه برای چندین ماه در ابوظبی در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و سپس در سطح بین المللی به نمایش گذاشته می‌شوند.

Beyond Emerging Artists از سال ۲۰۲۱ توسط Friends of Abu Dhabi Art پشتیبانی می‌شود.

آرت ابوظبی آرت ابوظبی 2023 فراتر از هنرمندان نوظهور Beyond Emerging Artists Art Abu Dhabi Art Abu Dhabi 2023 المها جارالله لطیفه سعید سامو شلبی Samo Shalaby Latifa Saeed Almaha Jaralla
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین