کد خبر: 71009 A

سید داوود جعفرپورهاشمی

آغاز همکاری یک کارشناس تجسمی ایرانی با انجمنی بین المللی

آغاز همکاری یک کارشناس تجسمی ایرانی با انجمنی بین المللی

یکی از کارشناسان ایرانی حوزه هنرهای تجسمی که در برگزاری نمایشگاه های مرتبط با ایران و کشورهای مختلف فعالیت می‌کند، به عنوان نماینده یکی از انجمن های بین المللی هنرهای تجسمی معرفی شد.

ایران آرت: خبرگزاری مهر خبر داد: سید داوود جعفرپورهاشمی از کارشناسان برگزاری نمایشگاه های مرتبط با حوزه هنرهای تجسمی که در سال‌های اخیر با ارائه اثر و حضور در رویدادهای این حوزه در کشورهای ترکیه، آذربایجان و سوریه فعالیت‌هایی را انجام داده است، به عنوان یکی کارشناسان و نمایندگان این سه کشور در یکی از معتبرترین انجمن های بین المللی مرتبط با هنرهای تجسمی منصوب شد.

به گفته جعفرپورهاشمی، این انجمن با اسم مخفف «IAA/AIA» یکی از پارتنرهای رسمی یونسکو است که با انتخاب نمایندگانی به دنبال بهره‌برداری از تجربیات، دانش و خلاقیت آنها در ترویج هنر و فرهنگ در سطح جهانی است.

وی در این زمینه توضیح داد: حضور در این موقعیت می‌تواند گام موثری برای فعالیت در یک مسیر هنری باشد که براساس تجربه هایی که در حوزه مختلف برگزاری نمایشگاه کسب کردم، به سهم خودم به سمت اجرای طرح های جدید و نوآورانه تر هدایت شوم تا بر اساس آن معرف خوبی برای فرهنگ و هنر کشورم در دنیا باشم.

0wUHo6AFHgz2

داود جعفرپورهاشم از کارشناسان حوزه هنرهای تجسمی است که طی سال های گذشته با هنرمندان شناخته شده کشورهای ترکیه و سوریه و آذربایجان فعالیت های متعددی را انجام داده است. ضمن اینکه حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی ترکیه و کشورهای دیگر به عنوان گالری دار از دیگر فعالیت های وی در عرصه هنرهای تجسمی محسوب می شود.

سید داوود جعفرپورهاشمی سید داوود جعفر پور هاشمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین