کد خبر: 50508 A

بازیگری سخت‌ترین شغل دنیاست؟/ پاسخ جالب ستاره سینمای کلاسیک

بازیگری سخت‌ترین شغل دنیاست؟/ پاسخ جالب ستاره سینمای کلاسیک

بازیگر فیلم "کازابلانکا" در واکنش به ادعاهایی که می‌گوید بازیگری بعد از معدن سخت‌ترین شغل دنیاست، عنوان می‌کند: من فکر می‌کنم فیلمسازی مثل یک تعطیلات است. اصلاً کاری ندارد!

ایران آرت: حتماً شما هم از زبان برخی بازیگران ایرانی جملاتی این چنینی را شنیده‌اید: بعد از کار در معدن بازیگری سخت‌ترین کار دنیاست یا، بازیگری نسبت به دیگر مشاغل، کاری بسیار سخت است. در این گزارش قصد داریم تا با ارجاع به مصاحبه یکی از شاخص‌ترین ستاره‌های سینمای کلاسیک جهان به این ادعا پاسخ دهیم.

خانم اینگرید برگمن بازیگر سوئدی‌تبار و فوق ستاره دهه چهل هالیوود که موفق به دریافت سه جایزه اسکار شد دیدگاه متفاوتی از دیدگاه برخی بازیگران ایرانی دارد.

​به نقل از تابناک باتو، در مصاحبه‌ای که در فضای مجازی منتشر شده او درباره سختی بازیگری می‌گوید: "من فکر می‌کنم فیلمسازی مثل یک تعطیلات است. اصلاً کاری ندارد؛ صبح زود بیدار می‌شوید، که مسئله‌ای نیست، نهایتاً شب کمی زودتر می‌خوابید، ممکن است نتوانید دیروقت به مهمانی شام یا تئاتر بروید، ولی این برای یک دوره خیلی کوتاه است تا وقتی که فیلمبرداری تمام شود."

وی می‌افزاید: "صبح زود بیدار شدن کار سختی نیست. از شما مراقبت می‌شود، با ماشین دنبال شما می‌آیند و شما را به استودیو می‌برند، روی صندلی می‌نشینید، شما را گریم می‌کنند، موهایتان را درست می‌کنند، شما را سوار ماشین می‌کنند و به محل لوکیشن می‌برند، برایتان قهوه می‌آورند و تنها چیزی که در مقابل همه این‌ها ازتان می‌خواهند این است که چند خط دیالوگ را بگویید و اگر نتوانید دوباره و دوباره امتحان می‌کنید تا وقتی که درست بگویید..."

گفتنی است کارگری در معدن طبق  نظرسنجی‌ها در صدر سخت‌ترین و زیان‌آور ترین شغل‌های دنیا به شمار می‌آید. شغل‌های سخت و زیان‌آور هم طبق قانون کار در هر کشور، شرایط خاصی را شامل می‌شود تا به نوعی سختی‌های این شغل ها را جبران کند.

 

فضای مجازی قانون کار قهوه معدن هالیوود
نظرات خوانندگان
 • کامران
  پاسخ

  به نظر من موسیقی مشکل ترین کار دنیاست. اینو کسی میفهمه که تنظیم کننده است و مدیریت یک ارکستر بزرگ را به صورت علمی به عهده داره

 • هانیه
  پاسخ

  اخیش خیلی ممنون خیالم راحت شد😗
  به شدت عاشق بازیگری ام🤗

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین