کد خبر: 55387 A

هری استایلز ویدیویی برای ترانه‌ "با مردم مهربان باش" منتشر کرده که در بخش‌هایی از آن والر بریج، نویسنده و ستاره‌ "فلیبگ" به چشم می‌خورد.

ایران آرت: هری استایلز به شکلی نامعلوم فیبی والر بریجز را برای بازی در موزیک ویدیوی جدیدش راضی کرده است. این بازیگر و خواننده‌ی ۲۶ ساله، جمعه شب ویدیویی برای ترانه‌ "با مردم مهربان باش" را منتشر کرده که در بخش‌هایی از آن والر بریج، نویسنده و ستاره‌ی "فلیبگ" به چشم می‌خورد.

والر بریج در ابتدای ویدیو حضور پیدا می‌کند و لحظاتی بعد با یک نوشیدنی در دست دیده می‌شود که رقص و آواز "هری استایلز" را مقابل یک جمعیت می‌بیند. "با مردم مهربان باش" آخرین سینگل استایلز از آلبوم "فاین لاین" است که دسامبر سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

"فیبی والر-بریج" دسامبر گذشته موزیک ویدیوی یکی از ترانه‌های "فیبی بریجرز" را کارگردانی کرده بود. در آن ویدیو که همچون ویدیو استایلز به صورت سیاه و سفید بود، "پل مسکال" بازیگر سریال "انسان‌های معمولی" نقش‌آفرینی کرد.

photo_۲۰۲۱-۰۱-۰۲_۱۴-۰۸-۰۹

به گزارش 30نما بهار سال گذشته، والر بریج درآمد حاصل از فروش تئاتر "فلیبگ" در آمازون را صرف مبارزه با کرونا کرد. او پس از دریافت چندین امی با فصل دوم نسخه‌ی تلویزیونی "فلیبگ" تأکید کرد که اپیزودهای جدیدی برای این سریال تحسین‌شده نمی‌سازد. والر بریج آخرین نسخه‌ از فیلمنامه‌ی "وقتی برای مردن نیست" از چندگانه‌ی "جیمز باند" را به نگارش درآورده است. این فیلم بهار سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد، اگر تا آن زمان ویروس کرونا از دنیا رخت بربسته باشد، وگرنه انتظار می‌رود که ام‌جی‌ام این عنوان پرخرج را به پلتفرم‌های استریمینگ بفروشد.

والر بریج نقش کوتاهی در فصل دوم "نیروی اهریمنی او" داشت و در قالب یک دایمن عقاب دریایی به نام "سایان کوتور" برای شخصیت "جان پری" با بازی "اندرو اسکات" ظاهر شد. اسکات و والر بریج در فصل دوم فلیبگ مقابل یکدیگر دیده شده بودند.

 

هری استایلز فیبی والر بریجز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین