کد خبر: 56472 A

مگان فاکس و ماشین گان کلی دو چهره مشهور سینما و موسیقی در روز ولنتاین پیام‌های جالبی را برای همدیگر منتشر کردند.

ایران آرت: ماشین گان کلی ادعا می‌کند که خون نامزدش مگان فاکس را به گردن خود می‌اندازد. این موزیسین با نام واقعی "کولسن بیکر" که مدتی است با "مگان فاکس" وارد رابطه شده، به مناسبت "روز ولنتاین" پیام‌هایی ارسال کرده است.

کلی با به اشتراک گذاشتن چند فیلم و عکس از جمله گردنبندی از یک قطره خون ستاره‌ی فیلم‌های "تبدیل‌شوندگان" در اینستاگرام نوشت: "خون تو را دور گردنم می‌اندازم."

فاکس نیز در صفحه‌ اینستاگرام خودش اظهاراتی مرسوم‌تر بیان کرده و کلی را "روحانی و خطرناک، کیهانی، سرکش، ابدی، نابغه خلاق" نامیده و می‌گوید:‌ "سفری مخاطره‌آمیز خواهد بود اما بدون او مقصدی وجود ندارد."

هر دوی این پست‌ها بیش از یک میلیون لایک در این پلتفرم دریافت کرده‌اند.

به گزارش ۳۰نما ستاره‌ فیلم "بدن جنیفر" سال گذشته در مصاحبه با "اینترتینمنت تونایت" گفته بود که نگاه جنسیت‌زده‌ هالیوود رابطه‌ای اضطراب‌آوری میان او، مطبوعات و مردم شکل داده بود: "هر روز زندگی من، تمامی لحظات، هر پروژه‌ای که انتخاب می‌کردم و هر تهیه‌کننده‌ای که با او همکاری می‌کردم [تحت تأثیر این نگاه بود] و تا بالاترین حد افزایش پیدا کرد. فکر می‌کنم یک فروپاشی روانی واقعی را تجربه کردم و به حالتی رسیده بودم که دیگر نمی‌خواستم هیچ کاری انجام دهم."

فاکس سال ۲۰۰۹ در مصاحبه‌ای که اخیراً دوباره در شبکه‌های اجتماعی کشف شد به "جیمی کیمل" از مشکلات بازیگری در هالیوود گفته بود. در این مصاحبه فاکس اولین تجربه‌ی کار با "مایکل بی" کارگردان "تبدیل‌شوندگان" را در ۱۵ سالگی شرح می‌دهد، در حالی که کیمل پاسخی جز خنده‌های مصنوعی به تحویلش نمی‌دهد. واکنش کیمل اواخر ماه ژوئن گذشته با انتقادات گسترده‌ای همراه بود.

 

هالیوود مگان فاکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین