کد خبر: 59511 A

خبر خوش شارلیز ترون به هوادارانش

خبر خوش شارلیز ترون به هوادارانش

شارلیز ترون پیش‌تر برای بازگشت به دنیای "گارد کهن" ابراز تمایل کرده بود، اما این اولین بار است که تولید دنباله به تأیید رسیده است.

ایران آرت: شارلیز ترون در مصاحبه با "ورایتی" تأیید می‌کند که فیلمنامه "گارد کهن" (The Old Guard) به صورت کامل به نگارش درآمده و در سال ۲۰۲۲ فیلمبرداری خواهد شد. ترون فاش می‌کند که "مروان کنزاری" و "لوکا مارینلی" برای بازی در نقش‌های جو و نیکی بازخواهند گشت، اما بازگشت بازیگران دیگر در حال حاضر تأیید نشده است.

ترون پیش‌تر برای بازگشت به دنیای "گارد کهن" ابراز تمایل کرده بود، اما این اولین بار است که تولید دنباله به تأیید رسیده است. "جینا پرنس-بایتوود" قسمت اول این چندگانه اکشن و فانتزی را برای نت‌فلیکس کارگردانی کرد و "گرگ روکا" نویسنده فیلمنامه بر اساس کتاب‌های کامیک خودش بود.

نت‌فلیکس اعلام کرد که بیش از ۷۰ میلیون خانوار این فیلم را که ژوئیه سال ۲۰۲۰ منتشر شده بود، در چهار هفته اول به نظاره نشسته‌اند. پرنس-بایتوود تابستان گذشته در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" گفت که او و روکا دو فیلم دیگر در ذهن دارند. او می‌گوید: "خود رمان مصور نیز یک سه‌گانه است. آنچه در ادامه روی می‌دهد شگفت‌آور است، بنابراین اگر مخاطب داشته باشد، ما هم تمایل داریم."

گارد قدیمی - گارد کهن

به نوشته 30نما، در لحظات پایانی فیلم به نظر می‌رسد که برای یک دنباله‌ی احتمالی مقدمه‌چینی می‌شود، جایی که شخصیت "بوکر" با بازی "ماتیاس شونارتس" پس از خیانت تبعید شده و در انزوا زندگی می‌کند و شخصیت "کوئین" عضو سابق "گارد کهن" با بازی "ورونیکا انگو" نزد او می‌رود.

پرنس-بایتوود در مورد صحنه‌ی پایانی فیلم به "کلایدر" می‌گوید: "بخشی از رمان مصور است، و من همیشه به آن علاقه داشتم زیرا فکر می‌کردم اگر این‌گونه به پایان نمی‌رسید حفره‌ای در داستان به وجود می‌آمد. همیشه ترسی در این رابطه وجود دارد زیرا فیلمساز نمی‌خواهد مخاطب را ناراضی کند. می‌دانم چه حسی دارد وقتی پایان فیلم مبهم باشد، اما به نظر من، ما داستان را روایت کردیم. فیلم دارای یک آغاز، میانه و پایان است."

"کیکی لین"، "ماتیاس شونارتس"، "هری ملین" و "چیوتل اجیوفور" دیگر بازیگران قسمت اول "گارد کهن" بودند.

 

شارلیز ترون گارد کهن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین