کد خبر: 59725 A

اسکارلت جوهانسن می‌گوید با پیشنهاد نویسندگان مرد "بیوه سیاه" در مورد ظاهر شخصیت ناتاشا مخالفت کرده است. او می‌گوید ظاهر فعلی ناتاشا به مرور تکامل پیدا کرده است.

ایران آرت: اسکارلت جوهانسن" ماه گذشته ادعا کرد که در ابتدای ورودش به "دنیای سینمایی مارول" نگاهی جنسی به شخصیت "بیوه سیاه" یا "ناتاشا رومانوف" می‌شده است. نزدیک به ۱۱ سال از اولین بازی جوهانسن در این نقش با "مرد آهنی ۲" می‌گذرد.

جوهانسن در مصاحبه با "فادرلی" از تکامل ظاهر شخصیتش در فیلم‌های مارول گفته است: "از "مرد آهنی" تا "انتقام‌جویان"، ظاهر او تکامل پیدا کرد. یکی از علت‌هایش جلب اعتماد تهیه‌کنندگان مارول و جور شدن با این شخصیت و توان تصمیم‌گیری برای او بود. این اتفاق واقعاً از روزهای اول رخ داد. یعنی در "مرد آهنی ۲" با طراح صحنه بی‌نظیری به نام "ماری زافرس" کار کردم که برای این شخصیت ظاهر زیبا و فریبنده‌ای خلق کرد."

به نقل از 30نما، جوهانسن می‌گوید در آن زمان تمایلی به پیشنهاداتی که مارول برای ظاهر شخصیت به او می‌کرد نداشته است: "وقتی "کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان" را می‌ساختیم – موضوع خیلی جالب است – ظاهر او فوق‌العاده و در خدمت فیلم است. اتومبیل زیبایی می‌راند و "کاپیتان آمریکا" را سوار می‌کند، اما در نسخه‌های ابتدایی فیلمنامه، با لباس تنیس سفید از راه می‌رسد، با یک کلاه‌گیس بلوند. این ایده به‌سرعت از بین رفت."

اسکارلت جوهانسون - بیوه سیاه

جوهانسن ادامه می‌دهد: "باید با نویسندگان مرد زیادی کار کنید. شرایط در حال تغییر بود. باید در تغییرات نقش داشته باشید. مخاطبین نیز خواسته‌هایی دارند و تغییرات فرهنگی در حال روی دادن است و همه‌چیز به سمت مسیری سازنده‌تر پیش می‌رود."

بازیگر "بیوه سیاه" ماه گذشته در مصاحبه با "کلایدر" گفته بود: "قطعاً تغییر کرده و به نظر من یکی از علت‌های این تغییر – چون من نقشش را بازی می‌کنم [نظر دادن] دشوار است، اما شاید ارتباط زیادی داشته باشد به خود من. ۳۵ ساله و یک مادر خواهم بود و زندگی‌ام متفاوت شده. بدیهی است که ۱۰ سال از آن زمان گذشته و اتفاقاتی افتاده و من درک بسیار متفاوت و تکامل‌یافته‌تری از خودم دارم. به عنوان یک زن، در جایگاه متفاوتی از زندگی‌ام قرار دارم. فکر می‌کنم بیشتر خودم را می‌پذیرم."

"بیوه سیاه" جمعه ۹ ژوئیه از دیزنی+ و سالن‌های سینمای سراسر دنیا پخش شد.

 

اسکارلت جوهانسون بیوه سیاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین