کد خبر: 60574 A

رئیس جمهوری در جلسه بررسی صلاحیت وزاری پیشنهادی خود گفت: اهالی فرهنگ و هنر بدانند آزادی را ما به شما نداده‌ایم خدا داده است. ما در دولت تضمین‌کننده آزادی‌های مشروع هستیم.

ایران آرت: جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز جهت بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور برگزار شد.                                  

در این جلسه رئیسی در مورد وزیر پیشنهادی فرهنگ گفت: علاوه بر اقتصاد، فرهنگ هم از اولویت های موضوعی ما است. در دولت سیزدهم فرهنگ پیشران است. اسماعیلی فردی دارای دانش و تجربه است. من به مسئله وزارت فرهنگ حساس بودم و در جلسه ای با اعضای کارگروه شرکت کردم تا خودم شاخص های انتخاب وزیر فرهنگ را یک به یک بررسی کنم. با آقای صفارهرندی هم صحبت کردم و او گفت اسماعیلی را از سایرین شایسته تر یافتم.

وی افزود: من از نظر همه متخصصان در این زمینه استفاده کردم تا به وزیر شایسته برسم. اهالی فرهنگ و هنر هم بدانند آزادی را ما به شما نداده ایم خدا داده است. ما در دولت تضمین کننده آزادی های مشروع هستیم.

گفتنی است در روزهای اخیر انتشار برنامه‌های محمدمهدی اسماعیلی با انتقادهایی از سوی اهالی هنر از جمله خانه سینما، خانه تئاتر، انجمن هنرهای تجسمی و جمعی از هنرمندان سینما، تئاتر، موسیقی و تجسمی مواجه شده است. 

 

ابراهیم رئیسی رئیسی محمدمهدی اسماعیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین