کد خبر: 60992 A

جنیفر لوپز و بن افلک وارد ونیز شدند/ عکس

جنیفر لوپز و بن افلک وارد ونیز شدند/ عکس

جنیفر لوپز به عنوان همراه با نامزدش بن افلک وارد ونیز شد و احتمالا امروز روی فرش قرمز این جشنواره خواهد رفت.

ایران آرت: بن افلک و جنیفر لوپز ساعاتی پیش وارد ونیز شدند. افلک امسال فیلم "آخرین دوئل" (The Last Duel) به کارگردانی "ریدلی اسکات" را روی پرده دارد.

افلک فیلمنامه "آخرین دوئل" را نیز با همکاری "مت دیمون" به نگارش درآورده است. هر دوی آن‌ها در این فیلم در کنار "آدام درایور" و "جودی کومر" نقش‌آفرینی کرده‌اند. "آخرین دوئل" امروز جمعه (۱۰ سپتامبر) برای اولین بار اکران خواهد شد.

به گزارش 30نما، داستان "آخرین دوئل" که از کتابی به همین نام نوشته "اریک جگر" اقتباس شده، در قرن چهاردهم فرانسه اتفاق می‌افتد و داستان مردی به نام "ژان دو کاروژ" با بازی "مت دیمون" را دنبال می‌کند که پس از بازگشت از جنگ می‌فهمد که دوستش "ژاک لو گری" با بازی "آدام درایور" به همسرش "مارگریت دو کاروژ" با بازی "جودی کومر" تجاوز کرده است. هیچ کس حرف‌های زن را باور نمی‌کند و "کاروژ" از پادشاه فرانسه خواهش می‌کند که رأی خود را به نفع گری به دوئل تا پای جان تغییر دهد. این نبرد تن به تن آخرین دوئل قانونی در فرانسه است. این رسوایی به یک افسانه فرهنگی در فرانسه تبدیل شده و تاریخ‌دانان همچنان در موردش اختلاف نظر دارند.

ben-affleck-jennifer-lopez-venice-3

دیگر بازیگران فیلم در نقش‌های مکمل "هریت والدر"، "ناتالی پارکر"، "سم هیزلدین" و "مایکل مک‌الهتن" خواهند بود. "آخرین دوئل" یکی از فیلم‌هایی است که در جشنواره فیلم ونیز در ماه سپتامبر اکران خواهد شد و در بخش خارج از مسابقه روی پرده می‌رود. این فیلم ۱۵ اکتبر در سالن‌های سینمای آمریکا به نمایش درمی‌آید.

ben-affleck-jennifer-lopez-venice-9

ben-affleck-jennifer-lopez-venice-6

جشنواره فیلم ونیز بن افلک جنیفر لوپز آخرین دوئل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین